SEFİRİN KIZI’NDA ŞOK DEĞİŞİKLİK! TUBA BÜYÜKÜSTÜN SEFİRİN KIZI’NDA

20.01.2021

0 Yorum

Geçtiğimiz günlerde Sefirin Kızı’nın sevilen başrol oyuncusu Neslihan Atagül Doğulu’nun bir bağırsak problemi yaşadığı ve 10 gün süreyle raporlu olduğu duyuruldu. Durum böyle olunca setteki ve dizideki problemin nasıl çözüleceği merak edildi. Koskoca dizinin başrol oyuncusu olmadan dizi nasıl çekilebilirdi ki? Önce diziye Nare karakterinin sahnelerinin azaltılarak tolere edileceği konuşuldu. Ardından dizi birkaç ertelenebilir mi […]

SEFİRİN KIZI’NDA ŞOK DEĞİŞİKLİK! TUBA BÜYÜKÜSTÜN SEFİRİN KIZI’NDA

Geçtiğimiz günlerde Sefirin Kızı’nın sevilen başrol oyuncusu Neslihan Atagül Doğulu’nun bir bağırsak problemi yaşadığı ve 10 gün süreyle raporlu olduğu duyuruldu. Durum böyle olunca setteki ve dizideki problemin nasıl çözüleceği merak edildi. Koskoca dizinin başrol oyuncusu olmadan dizi nasıl çekilebilirdi ki? Önce diziye Nare karakterinin sahnelerinin azaltılarak tolere edileceği konuşuldu. Ardından dizi birkaç ertelenebilir mi soruları gündeme geldi çünkü dizinin sevenleri Nare olmadan izlemek istemediler.

Ne yazık ki öğrenilen bir habere göre Nare karakteri tamamen diziden çıkarıldı. Daha doğrusu Neslihan Atagül diziden ayrıldı. Haklı olarak bir süre dinlenmek istediği için setlere ara vermek zorundaydı. Her şeyin başı sağlık ondan dolayı gayet normal karşılıyoruz. Neslihan Atagül Doğulu’ya acil şifalar diliyoruz.

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül

Nare Muğla’yı birden terk etti. Davası yeni görülen Sancar bu gerçekle yüzleşti. Artık sadece Melek vardı ve Melek annesiz kalmıştı. Alacaguş sır oldu. Uçtu gitti. ÂŞIKLARDAN BİRİ ÖLÜRSE DESTAN OLUR. KALIRSA YALAN OLUR. Dizinin finalinde ya Sancar’ın ya Nare’nin öleceğini biliyordum fakat dizi fnal yapmadan bu şekilde bir son olacağını tahmin etmiyordum. Belki de Nare ölmedi ama sonuçta sır oldu yani uçtu gitti. Destandaki gibi ne olduğunu bilen yok. Akıllara dizinin birkaç bölüme biteceği geldi çünkü Gediz Işıklı yani Uraz KAYGILAROĞLU da diziden çıkacak. Böylece 2 başrol olmadan bu dizi ne olcak?

tuba büyüküstün

tuba büyüküstün

Bu yazıda neler var?

Akıllarda soru işareti varken Star Tv sosyal medya hesabından Tuba BÜYÜKÜSTÜN paylaşımı yaptı

Tuba Hanım Sefirin Kızı’nda. Açıkçası Kara Para Aşk’taki Engin-Tuba uyumundan faydallanılacak. Tam da tahmin edildiği gibi. Zira artık dizinin senaristi de değişti ve Kara Para Aşk’ın usta senaristi usta yazar Eylem CANPOLAT oldu. Belli kı Tuba BÜYÜKÜSTÜN Eylem CANPOLAT ve Engin AKYÜREK faktörlerini de düşünerek Sefirin Kızı teklifini kabul etmiş.

Arkadaş güvencesi ve proje güvenilirliği üstüne başrol etkileyici. Tuba Büyüküstün güzel bir renk getirir. Çok güzel bir uyum sağlar ama dizinin adı Sefirin Kızı. Sefirin Kızı olmadan bu dizi başka biriyle nasıl olacak bilinmez. Sosyal medyada Nare olarak gelebileceği de konuşuluyor fakat ben sanmıyorum. Tamamen farklı bir karakter olur. Hatta çekim yeri İstanbul bile olabilir. Kısacası bence dizi buradan sonrasında ya şahlanır ya çöker. İkisinin arası yok. Kaldığı gibi devam etmez. Yani ya herro ya merro. Tuba kozunu oynuyor kanal ve yapımcı ya tamam ya devam… Rast gele…

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ