Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Özeti! 23. Bölümde Neler Oldu?

21.12.2020

0 Yorum

Sen çal kapımı yeni bölüm ! 19 Aralık cuma günü yayınlanan 23. bölümünde neler oldu? Sen Çal Kapımı 23. bölüm özeti! Eda, film izlemek için Serkan’ın yanına gider.  Balca oradadır. Kızlarla konuşur, Serkan’ın Balca ile bir ilişkisi olduğu kanaatindedir.  Tüm klasik taktikleri uygulamaktadır. Küpesini evde kanepede düşürmek, topuk kırmak gibi. Balca Serkan’ın ilgisini üzerinden tutmak […]

Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Özeti! 23. Bölümde Neler Oldu?

Sen çal kapımı yeni bölüm ! 19 Aralık cuma günü yayınlanan 23. bölümünde neler oldu? Sen Çal Kapımı 23. bölüm özeti! Eda, film izlemek için Serkan’ın yanına gider.  Balca oradadır. Kızlarla konuşur, Serkan’ın Balca ile bir ilişkisi olduğu kanaatindedir.  Tüm klasik taktikleri uygulamaktadır. Küpesini evde kanepede düşürmek, topuk kırmak gibi. Balca Serkan’ın ilgisini üzerinden tutmak için elinden geleni yapar.

Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Özeti !

Eda Serkan’ın dilek hakkını canı istediği bir zaman yürürlüğe koymak için dondurur. Ardından Balca’nın ona ilgisi var mı yok mu diye iddiaya girerler. Serkan yok olduğunu kanıtlarsa Eda’yı Paris’e götürmek ister. Eda nede olsa kazanacağım diye kabul eder.

Melo, Balca’nın ortalıktan yok olduğunu anlayınca olayı takipte kalır. Balca Öğle arasında arkadaşının yanına kahve içmeye gitmiştir.  Tüm gece sosyal medyasını araştırıp Fifi ile Balca’nın devamlı paylaşım yapmış olduğu bir yeri bulur. Suzi ismindeki arkadaşını bulurlar. Kapı açılır, Suzi Fifi’yi yeni gelecek biri zannedip içeri alır ve bayanın ilişki önerileri veren biri olduğunu anlarlar. Fifi oradayken Balca Suzi’yi arayıp konuşur. Fifi işitir lakin ne konuştuklarını anlayamaz.

Sen Çal Kapımı Balca Suzi ile Bir Plan Yapar!

Balca Melo’nun kendini takip ettiğini anlayınca Suzi ile bir plan yapmaya karar verir, hedef şaşırtır. Bir küs bir barışık olduğu bir aşkı varmış gibi davranır. Suzi de Melo’ya anlatırken şirkete de çiçek gönderip Eda’nın çiçeği görmesini sağlar. Balca da kendi ağzından bunu söyleyince Eda bahsi kaybettiğini düşünür.

Sen çal kapımı yeni bölüm ! Ayfer halanın ertesi gün doğum günüdür. Konuşmadığı annesi hediye şeker yollar ancak bu kadını daha da sinirlendirmekten başka işe yaramaz. Şef ona teşekkürlerini bildirmek için uzman bir bıçak yollar.

Engin Pırıl’dan evlilik mevzusunu ivedileştirmesini işe ailelerin de dahil olmasını istediğini söyler. Pırıl mümkün olduğunca küçük bir nikahla halletmek ister ama olamayacağını anlayınca babasıyla konuşacağını söyler. Yalnız kızın buluştuğu adam bir sürü koruması bulunan bir insandır.

Suzi Balca’ya Serkan’ın Eda’ya olan eşsiz güvenini yerle bir etmesi  gerektiğini söyler.. Şirket için çok önemli bir ihaledeki peyzaj ortakları ihaleden çekilmeye karar verir. Çok Acil bir şekilde bir şirket bulmaları gerekir. Şirket bulma işini Eda yerine getireceğini söyler. Diğerleri de farklı şeyler yapar. Serkan’ın evinde gece çalışırlar.

Sen Çal Kapımı Eda Planın Farkında mı?

Ferit Eda’nın bulduğu şirketi araştırtıp analiz hazırlatır. Sen çal kapımı yeni bölüm oldukça heyecanlı geçmektedir. Balca Eda görmeden dosyadan şirkete dava açılmış olduğunu yazan kağıdı yürütür. Eda  şirketin mali durumunun gayet iyi olduğunu sanır.  Serkan dosyaya bakmak ister ama Eda kendine güvenmesi gerektiğini söyleyip dosyayı Serkan’a vermez. İhaleye başvururlar. Balca gece dosyaya çıkardığı evrağı çaktırmadan geri koyar ki olay Eda’nın dikkatsizliği gibi görünsün

İhaleye giden Ferit güzel haberle gelir. İhaleyi almışlardır. Çünkü Eda kendine gelen dosyayla yetinmeyip başka yerlerden de araştırıp açılan davayı görmüş başka şirketle ihale ortaklığı yapmışlardır. Balca’nın sinsi planı suya düşmüş olur. Şirketin yeni ortağının erkek olduğunu zannederlerken içeri güzel bir kadın girer. Eda şaşkınlık içerisindedir. Sen Çal Kapımı 23. bölüm burada biter.

Sen Çal Kapımı 24. bölüm fragmanı çıktı mı? Yeni bölümde neler olacak? Sen Çal Kapımı reytingleri nasıl? Diğer dizi özet ve yorumları için ilgili kategorimize geçebilirsiniz.

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ