Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Seul’deki Metaverse EXPO Fuarı’nın sponsor partneri GoArt Metaverse- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » Seul’deki Metaverse EXPO Fuarı’nın sponsor partneri GoArt Metaverse- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye ve ABD’deki ofisleriyle faaliyet gösteren yazılım şirketi RoofStacks tarafından geliştirilen GoArt Metaverse, Metaverse EXPO 2022 Fuarı’nın iki ana sponsor partnerinden biri oldu. Ayrıca yakın zamanda Meta adını alan Facebook, fuarın diğer sponsor partneri olarak yer aldı.

 

RoofStacks CEO’su Burak Soylu, Güney Kore’nin metaverse’de önemli yatırımlar yapan ülkelerinden biri olduğuna dikkat çekerek, GoArt Metaverse ile 2017 yılında başladıkları Web 3.0 yolculuğunun hızla devam ettiğini ve Metaverse EXPO Fuarı’na katılarak Asya pazarında önemli iş birlikleri yapmayı planladıklarını söyledi.  

 

Türkiye ve ABD’de teknoloji geliştirme ofisleri olan RoofStacks, GoArt Metaverse platformuna adını veren markasıyla dünyanın en büyük metaverse fuarının sponsor partneri oldu. G.Kore’nin başkenti Seul’de 15 – 17 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan Metaverse EXPO 2022 Fuarı’nın diğer sponsor partneri ise yakın zamanda Meta adını alan Facebook oldu. 

 

Web 3.0 fırsatları sunumu

Burak Soylu ayrıca, Metaverse EXPO 2022 Fuarı kapsamında 16 Haziran 2022 Perşembe günü düzenlenecek olan konferansta ‘Markalar ve Kullanıcılar için Web 3.0 Fırsatları’ başlıklı bir sunum gerçekleştirecek. Burak Soylu sunumunda merkeziyetsiz ve blok zincire dayalı Web 3.0 çağında her şeyin yeniden kurgulandığını, şirketler ve devletlerin gerek yeni iş fırsatları gerekse yeni yatırım alanları açısından pozisyonlarını bu teknolojilere uygun biçimde almak durumunda olduğunu, küresel finans şirketlerinin Metaverse ile ilgili hazırladığı raporlarında yer alan değerlendirmeleri paylaşacak. Burak Soylu sunumunda Metaverse ve Web 3.0 dönüşümünün markalar için hayati önemine dikkat çekerek giderek büyüyen bu pazarda hem markaların hem de kullanıcıların kendilerine yaratacağı fırsatlar için kendi yatırımları olan GoArt Metaverse ile sundukları çözümleri paylaşacak.

 

G.Kore dünyanın en büyük metaverse pazarı

RoofStacks CEO’su Burak Soylu, metaverse yatırımlarına 200 milyar dolarlık bir fon ile destek veren  ve artırılmış gerçeklik teknolojilerinde gerek yazılım gerek donanım olarak önemli bir bilgi birikimine sahip Güney Kore’nin metaverse ve artırılmış gerçeklik alanında yatırım yapan şirketler için çok önemli bir pazar olduğunu söyledi. Meta adını alan Facebook ile birlikte Metaverse EXPO 2022 Fuarı’nın sponsor partneri olduklarını sözlerine ekleyen Soylu şöyle devam etti:

 

“Metaverse dünyasını bir araya getiren dünyanın en büyük fuarında yer almaktan ve 2017 yılında başlayan teknoloji serüvenimizi, artırılmış gerçeklik alanında yaptığımız AR-GE çalışmalarını, kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak şehirlerin dijital aynasını nasıl oluşturduğumuzu, Web 3.0’ın sağladığı imkanları markalar ile buluşturan kurgumuzu ve bu kurgunun son kullanıcıya katkılarını, G.Kore pazarı özelinde teknoloji ekosistemine anlatacağız.” 

 

GoArt ile zamanda yolculuk başlıyor

GoArt Metaverse, gerçek dünya ile sanal evren arasında köprü görevi gören, kullanıcılarına macera dolu tarihi ve futuristik zaman portalları aracılığı ile zamanda yolculuk, sosyalleşme ve bilinmezi keşfetme imkanı sunan, yaşayan ve sosyal bir evrendir. Artırılmış Gerçeklik teknolojisinden yararlanılarak ve ‘Move To Earn’ (Harekete Geç ve Kazan) konsepti odağında oluşturulan GoArt Metaverse; sanal dünyaya saklanmış milyonlarca MTE puanını, sürpriz ödül sandıklarını ve NFT’leri toplayarak kripto para kazanmak isteyen herkese zamanda yolculuk imkanı sunuyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Seul’deki Metaverse EXPO Fuarı’nın sponsor partneri GoArt Metaverse- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Güvenç Kıraç’ın ‘HAIKU’ İsimli Sergisi Four Seasons Hotel Bosphorus’ta Düzenlenen Özel Bir Davetle Sanatseverlerle Buluştu- Güncel Haberler Ressam Feyzan Alasya “GÜNDÜZ DÜŞÜ /DAYDREAM” adlı sergisiyle 5 Kasım’dan itibaren Galeri Diani’de!- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları yeni oyunlarıyla Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde- Güncel Haberler Anne Çocuk Etkinliğinde Anneler ve Çocukları Yüz Maskeleri Yaptı- Güncel Haberler E-ticarette istihdam arayışı sürüyor- Güncel Haberler Tırnaktaki Renk ve Biçim Değişimleri Hastalıkların Habercisi Olabilir- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat