casino siteleri - slot siteleri

Seversin 2. Bölüm

13.06.2022

124 Kişi Okumuş

0 Yorum

Seversin 2. Bölüm

Kanal D’nin yeni gözde çifti ekran ışıl ışıl parlamaya devam ediyor. İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün başrollerini paylaştığı dizide olaylar tüm hızıyla gelişiyor. Rüya gibi bir hayatın içine girmeye hazırlanan Asya’nın rüyası bu bölüme damga vurdu. Rüyasında bir programa konuk olduğunu gören Asya tüm ailesinden kendisine ne kadar müteşekkir olduğunu dinledi. Asya ünlü bir oyuncu olma yolunda ilerlerken Asya olmaktan asla vazgeçmeyeceğini dile getirdi. Duruma alışmakta zorlanan Asya ailesinin de etkisiyle bu role ve Tolga Tuna’yla birlikte çalışmaya mecbur olduğunu anladı.

Tolga Tuna daha tanıtım çekimlerinde bile gerçek bir yıldız olduğunu göstermek için sete geç gitmeye kalktı. Durum böyle olunca Asya ve Tolga arasında büyük bir kriz çıktı. Olanlar bununla sınırlı kalmadı. Asya’yı köşeye sıkıştırmaya çalışan Tolga senaristi işin içine dahil ederek senaryoya daha tanıtım çekimindeyken öpüşme sahnesi koydurdu. Bunu yaparken planı sette çok sevilmeye başlanan Asya’nın öpüşme sahnesini kabul etmeyip çekmek istemeyince gözden düşmesiydi. İkinci krizin çıkması çok ta geç olmadı. Sette çalışanları koruyan ve çıkarlarını düşünen Asya’nın hem Bahri Bey’den hem de set emekçilerinden takdir toplamaya başlaması Suzan’ı mutlu ederken Nesrin ve Tolga’yı tedirgin etti.

Birden yeni bir hayata atılan Asya daha kendisi zor alışmaya çalışıyorken tüm olan biteni ailesine özellikle ağabeyine anlatmaya çalışırken çok zorlandı. Asya ve Kadir’in yüzleşmesi, Asya’nın üzgünlüğü, Kadir’in hayal kırıklığı hepimizi etkiledi. Şerife’nin kızını idare etmeye çalışırken Handan’nın kocası ve ailesi arasında ikilemde kalmasıysa oldukça eğlenceliydi. Dizideki karakterlerin hemen hepsi oldukça ilginç ve renkli karakterler.

Seversin 2. Bölüm Özeti! Seversin Son Bölümde Neler Oldu?

Halil İbrahim Kurum ve Kadir karakterine ayrı bir başlık açmak istiyorum. Sosyal medya analizlerime göre izleyicilerin gözünde Nesrin ve Kadir’de bir çift potansiyeli var. Birbirinden bu kadar zıt iki karakterin birlikte neler yaşayabileceği çok merak ediliyor. Enerjileri ve renkli kişilikleri güzel bir hava oluşturabilir. Nesrin renkli ve eğlenceli karakteriyle Kadir’in kırık kalbine iyi gelebilir. Bu arada Selin ve Kadir sahnesini henüz görmedik fakat ben onlarda da bir çift potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Kadir evdeyken Kadir’in eski nişanlısı Gülbahar Kadir’e eski hediye ve fotoğrafları getirdi. Hem de bir başkasıyla görüşeceğinin işaretini verdi. Kadir bunu duyunca çok fazla üzüldü. Bir sorun çıkmasından korktuğunu ifade eden Gülbahar’a ise Kadir’i cevabı çok güzel oldu : ” Kimseye sevmeyi öğretecek değiliz. Bizim deliliğimiz bizi sevene.” . Halil İbrahim Kurum’un canladırdığı tüm karakterler çok güzel aşk acısı çekiyor. Yeni Gelin ve Kuzey Yıldızı’nda olduğu gibi Seversin‘de de çok güzel ve romantik , afili laflar edecek gibi duruyor. Daha şimdiden Kadir kendini belli etti.

Tolga Asya yerine diziye genç bir oyuncu buldu. Daha doğrusu etkileyebileceğini düşünerek yine Asya üzerine planlar kurdu. Tolga genç oyuncuyla birlikte yemek yerken Selçuk ve Asya’ya denk geldi. Selçuk’a borcunu ödemeye giden Asya Tolga’nın radarına yakalandı. Selçuk ve Asya’nın baş başa fotoğraflarını çeken Tolga bunu medyaya sızdırdı. Maksat Asya’nın itibarını zedelemek ve Bahri’nin gözünden Asya’yı düşürmekti. Tolga bu arada kadın dayanışması faktörünü gözden çıkardı. Tolga yüzünden daha önce kalbi çok kırılmış olan kadın oyuncu Tolga’yı arkadaşıyla konuşurken ve ona Asya’yı rezil edeceğini söylerken videoya çekti. Bunu Bahri Bey’e verince olanlar oldu. Videoda Asya’nın arkasından işler çevirdiğini öğrenen Bahri Tolga’yı diziden kovdu. Fragmanlardan anladığımız kadarıyla Tolga bir süre kendini affettirmek için Asya’nın peşinden koşacak gibi duruyor. Haftaya görüşmek üzere.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner

1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz