Sihirli Annem Yeni Sezon Oyuncuları! Sihirli Annem hangi kanalda 2020! Sihirli Annem Yeni Sezon Exxen! Açelya Topaloğlu Kimdir?

02.11.2020

0 Yorum

Acun Ilıcalı dünya çapındaki başarısını dijital platforma taşımaya hazırlanıyor. Son yıllarda oldukça popüler olan dijital platformlar Acun Medya’nın da yakın markajında. Exxen Acun Medya’nın yeni dijital platformu. Exxen için projeler hazırlanmaya başladı bile. Exxen’de yayınlanacak olan en önemli işlerden biri Sihirli Annem. Sihirli Annem Exxen’de yayınlanacak. Sihirli Annem 2003-2012 yılları arasında yayınlanmış fantastik Türk dizisidir. […]

Sihirli Annem Yeni Sezon Oyuncuları! Sihirli Annem hangi kanalda 2020! Sihirli Annem Yeni Sezon Exxen! Açelya Topaloğlu Kimdir?

Acun Ilıcalı dünya çapındaki başarısını dijital platforma taşımaya hazırlanıyor. Son yıllarda oldukça popüler olan dijital platformlar Acun Medya’nın da yakın markajında. Exxen Acun Medya’nın yeni dijital platformu. Exxen için projeler hazırlanmaya başladı bile. Exxen’de yayınlanacak olan en önemli işlerden biri Sihirli Annem. Sihirli Annem Exxen’de yayınlanacak. Sihirli Annem 2003-2012 yılları arasında yayınlanmış fantastik Türk dizisidir. Özellikle çocuklara ve gençlere hitap eden dizi yayınlandığı dönem çok büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştı. Şimdi tekrar gündeme gelen dizi için gelişmeler devam ediyor.

SİHİRLİ ANNEM KONUSU!

Peri bir annesi ve fani bir babası olan Betüş, annesinin bütün ısrarlarına rağmen fani bir adamla evlenir. Betüş’ün annesi olan Dudu peri ne yaparsa yapsın kızını bir periyle evlenmeye ikna edemez. Fani bir damat olan Sadık iki çocuğuyla birlikte yeni bir yuva kurar Betüş’le. Hayatlarına Çilek’in de katılmasıyla Betüş, Sadık, Cem, Ceren ve Çilek çok güzel bir aile olurlar. Betüş ve Çilek kocasına, Cem’e ve Ceren’e peri olduklarını çaktırmamaya çalışırken bir yandan da komşuları Avni’yle uğraşırlar.

SİHİRLİ ANNEM OYUNCULARI! SİHİRLİ ANNEM YENİ SEZON!

Yeni sezonda yer alacak olan oyuncular oldukça merak ediliyor. İnci Türkay, Nevra Serezli, Defne Joy Foster, Gül Onat gibi başarılı oyuncuların olduğu dizinin yeni sezonunda Gizem Güven, Zeynep Özkaya gibi yetenekli çocuk oyuncular da vardı. Bu sezon tüm oyuncu kadrosunun değişmesi planlanıyor. Bunun nedeni çocukların artık büyümesi ve eski ekibin toplanmasının zorlaşması olabilir. Peki yeni oyuncular kim olacak? İlk periler belli oldu bile. Betüş karakterini Açelya Topaloğlu, Dudu karakterini Nergis Kumbasar, Perihan karakterini ise Lale Başar canlandıracak. Şimdiden oldukça renkli bir kadro oluşturulacağı belli oluyor. Sosyal medyadan gelen tepkilere bakılırsa pek çok kişi yeni kadroyu değil de eski kadroyu istiyor. Eski kadro olursa daha çok etkileşim yaratacağı kesin fakat koşullar ne yazık ki buna el vermiyor. Gerek virüs, gerek geçen yıllar, 2020 yılında olmamız, yeni hikayeler buna engel oluyor.

LALE BAŞAR-PERİHAN

NERGİS KUMBASAR – DUDU

AÇELYA TOPALOĞLU KİMDİR?

19 Kasım 1986 yılında Karşıyaka’da doğdu. Küçük yaşlardan itibaren dansla ilgilenen güzel oyuncu Modern Dans eğitimi aldı. Kısa bir süre Anadolu Ateşi dans grubunda yer aldıktan sonra müzikal eğitimi aldı ve üniversiteyle birlikte tiyatroya ağırlık verdi. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı’nda tiyatro eğitimi aldı.

AÇELYA TOPALOĞLU OYNADIĞI DİZİLER

Aşk Yakar, Arka Sokaklar, Eve Düşen Yıldırım

Kaçak Gelinler-Almila Peker

İnadına Aşk- Defne Barutçu

Meryem- Derin Berker

Darısı Başımıza- Rüya

Şu an Güldür Güldür’de Çiçek olarak karşımıza çıkıyor.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ