Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sınava Giren Öğrencilere Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’den Moral Desteği- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Sınava Giren Öğrencilere Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’den Moral Desteği- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Sınava Giren Öğrencilere Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım  Sezer’den Moral Desteği- Güncel Haberler

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ilçedeki okulları ziyaret ederek YKS’ye giren öğrencilere moral desteği verdi. Belediye ekiplerince okul önünde kurulan stantlarda ise öğrencilere su ve şeker ikram edildi.

 

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) giren öğrencileri yalnız bırakmadı. Sınav merkezi olan okullara giden Başkan Sezer; sınava giren öğrencilere başarılar dileyerek moral verdi. Başkan Sezer daha sonra okul önünde bekleyen öğrenci aileleri ile bir araya gelerek heyecanlarına ortak oldu.

 

SINAVA GİREN ÖĞRENCİLERE SU VE ŞEKER İKRAM EDİLDİ

Gölcük Belediyesi tarafından ilçedeki okullara kurulan stantlarda ise sınava girecek öğrencilere su ve şeker ikram edildi. Belediye zabıta ekipleri ise sınavın sorunsuz geçmesi için okul önlerinde gerekli önlemleri alarak sınav boyunca görevlerini sürdürdüler. Okul önünde bulunan stantlarda ikramlardan alan öğrenciler, Gölcük Belediyesi ekiplerine teşekkür ettiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sınava Giren Öğrencilere Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’den Moral Desteği- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Odeabank, ‘Eşit Masallar’ projesine 2 yeni kitap ile devam ediyor 28 Aralık Çarşamba Reyting sonuçları! Zirve Osman’ın Çocuklarda anne bağımlılığına karşı 7 altın öneri!- Güncel Haberler Başkan İbrahim Sandıkçı, İlçemiz için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz- Güncel Haberler Foça’da Hülya İlterden Usta İşi Ebru Sergisi- Güncel Haberler Buca’da aralıksız Fen İşleri mesaisi: Yol ve otopark çalışmaları kesintisiz sürüyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat