Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sizin Gözünüzden Gölcük Fotoğraf Yarışması İçin Son Başvuru Günü 1 Kasım- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Sizin Gözünüzden Gölcük Fotoğraf Yarışması İçin Son Başvuru Günü 1 Kasım- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Sizin Gözünüzden Gölcük Fotoğraf  Yarışması İçin Son Başvuru Günü 1 Kasım- Güncel Haberler

Gölcük Belediyesi, GFSD – Gölcük Fotoğraf ve Sinema Derneği işbirliğiyle ile TFSF- Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu iş birliğinde düzenlenecek; “Sizin Gözünüzden Gölcük” Fotoğraf Yarışması’na başvurularda sona yaklaşıldı.

 

Gölcük Belediyesi; ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmaları düzenleyerek ilçenin tanıtımına ve “Sanat Kenti Gölcük” sloganına katkı sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenecek ve 14. Ulusal Fotoğraf yarışması olma özelliği taşıyacak olan “Sizin Gözünüzden Gölcük” Fotoğraf Yarışması’na başvurular tüm hızıyla devam ediyor. Gölcük Belediyesi, GFSD – Gölcük Fotoğraf ve Sinema Derneği işbirliğiyle ile TFSF- Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu iş birliğinde düzenlenecek yarışma ile Gölcük’ün dört bir yanındaki güzellikler; fotoğraf karelerine yansıyacak.

 

GÖLCÜK’ÜN GÜZELLİKLERİ FOTOĞRAFIN GÜCÜ İLE YANSITILACAK
Yarışma ile Gölcük sınırları içinde yer alan, keşfedilmeyi bekleyen turistik alanların, çekim merkezlerinin, ilçenin simgeleri haline gelen mekânlar; fotoğraf sanatının gücü ile gelecek nesillere aktarılacak. Son başvuru tarihinin 1 Kasım 2022 olacağı yarışmanın sonuçları, 10 Kasım 2022 günü açıklanacak.

 

2020-2022 YILLARI ARASINDA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLAR YARIŞACAK
Dijital renkli veya siyah-beyaz fotoğraf olarak tek bölümlü olacak yarışmada, tüm fotoğraflar bir arada değerlendirilecek. Ödüllü yarışmaya katılımcılar; 2020-2022 yılları arasında Gölcük’te çekilmiş, en fazla 4 adet sayısal renkli veya siyah beyaz fotoğrafla katılabilecekler.

SON BAŞVURU TARİHİ 1 KASIM
Sizin Gözünüzden Gölcük Fotoğraf Yarışması’nda, 7 Kasım 2022 günü jüri üyeleri toplanacak ve 10 Kasım günü sonuçlar açıklanacak. Yarışmaya başvurular ise Türkiye Fotoğraf Sanatı’nın www.tfsfonayliyarismalar.org adlı internet adresi üzerinden yapılabilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sizin Gözünüzden Gölcük Fotoğraf Yarışması İçin Son Başvuru Günü 1 Kasım- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Aydın Tekstil Park’ta Yazlık Sinema Keyfi- Güncel Haberler İzmir Semalarında Büyük Zafere Görkemli Kutlama Airshow’da- Güncel Haberler Sonbaharda alerji belirtileri neden artar?- Güncel Haberler İstanbul Kuşları Doğuş Otomotiv Plus’ta- Güncel Haberler “Kadın Hikayeleri” ile şiddete dikkat çektiler – Güncel Haberler NVIDIA, GDC 2022’de Süper Çözünürlük Teknolojilerinin Entegrasyonunu Basitleştirmek için Bütün Donanım Üreticileriyle Uyumlu Açık Kaynak bir Yazılım Çerçevesi olan Streamline Dahil Çok Sayıda Oyun Geliştirme Aracı Tanıttı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider! 29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat