Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sodexo Dört Farklı Kategoride Altın Stevie® Ödülü’nün Sahibi Oldu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Sodexo Dört Farklı Kategoride Altın Stevie® Ödülü’nün Sahibi Oldu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, dünyanın en saygın iş ödülleri arasında yer alan ve 2002 yılından bu yana düzenlenen, Stevie® Ödülleri’nin Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgesi için oluşturulan özel ödül programında dört ayrı kategoride altın ödüle layık görüldü.

 

Çalışan deneyimini merkeze alan uçtan uca dijital çözümleriyle adından sıkça söz ettiren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, geliştirdiği öncü projeleriyle MENA Stevie® Ödülleri'nde Örnek İşveren, B2B Ürünlerde Yenilikçilik, Müşteri Hizmetleri Yönetimi – Planlama ve Uygulamada Yenilikçilik ve İnsan Kaynakları Yönetimi – Planlama ve Uygulamada Yenilikçilik kategorilerinde dört altın ödül kazandı. 

 

Konu hakkında açıklama yapan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme CEO’su Eda Uluca Özcan, ‘’Sodexo olarak her gün 80 bin noktada, 25 bin firmanın 1 milyona yakın çalışanın yanındayız. Paydaşlarımıza en iyi hizmeti vermek adına hep daha fazlası için durmaksızın çalışıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projelerin dünya çapında da böylesi değerli ödüllerle taçlandırılması gurur verici. Aldığımız tüm bu ödüller, paydaşlarımıza yaşattığımız benzersiz deneyimin sürekli gelişimi için bize büyük motivasyon sağlıyor.’’ dedi.

 

Mobil Ödeme, Mobil Kart, Online Alışveriş, FlexoGift, Cep POS ve Sanal Pos gibi yenilikçi ve uçtan uca dijital uygulamalarıyla hem hizmet verdiği şirket ve çalışanlarının hem de üye iş yerlerinin hayatını kolaylaştıran Sodexo, aldığı ödüllerle sektöre liderlik ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sodexo Dört Farklı Kategoride Altın Stevie® Ödülü’nün Sahibi Oldu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  İYİ Parti’ye Üye katılımları hızla sürüyor.- Güncel Haberler Haluk Levent, bu defa da öğretmenlere ilham olacak- Güncel Haberler İpud, Beyaz Altının Geleceği İçin Sektörü İzmir’de Bir Araya Getirdi- Güncel Haberler 10. Boğaziçi Film Festivali’nin Beşinci Günü Yoğun Bir Programla Son Buldu- Güncel Haberler Uğur Mumcu Foça’da Anıldı- Güncel Haberler Hasta ve Yaşlı Ziyaretleriyle Gönüllere Dokunuluyor	– Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat