Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Soğuk ve Karlı Havalarda Yiyecek Bulmakta Zorlanan Kuşlar İçin Billboardlara Yemlikler Asıldı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Soğuk ve Karlı Havalarda Yiyecek Bulmakta Zorlanan Kuşlar İçin Billboardlara Yemlikler Asıldı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Nevşehir Belediyesi, soğuk ve karlı havalarda yiyecek bulmakta zorlanan kuşlar için billboardlara yemlikler astı.

 

Sokak hayvanları için Hayvan Kasabası’nda verdiği bakım ve rehabilitasyon hizmetlerinin yanı sıra geliştirdiği projeler ile örnek uygulamalara imza atan Nevşehir Belediyesi, soğuk ve karlı havalarda yiyecek bulmakta zorlanan kuşlar için yeni bir çalışma başlattı.

 

Belediye tarafından kentin çeşitli noktalarında bulunan ve üzerinde ‘Bu Billboard Can Dostlarımızındır’ yazan billboardlara ahşap kuş yemlikleri monte edildi.

 

İlan tahtalarındaki kuş yemliklerine düzenli olarak kuşlar için yem bırakacak olan belediye ekiplerinin yanı sıra dileyen vatandaşlarda burada kuşlar için besleme yapabilecek.

 

Nevşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kuşlar için kentin farklı noktalarına yerleştirilen billboardların yanı sıra sokak hayvanları için parklarda bulunan besleme odaklarında kedi ve köpeklere mama ve yem desteğini sürdürecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Soğuk ve Karlı Havalarda Yiyecek Bulmakta Zorlanan Kuşlar İçin Billboardlara Yemlikler Asıldı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya ve Filipinler Küçük Modüler Reaktörlerin (SMRs) Ön Fizibilite Çalışmalarının Uygulanmasını Planlıyor- Güncel Haberler Taçsız Prenses Fuat ile İlgili Çarpıcı Açıklamalar Hollanda ile İzmir arasında ArtsMap ile sanat köprüsü kuruluyor- Güncel Haberler Kitlesel ölçekli kampanyalardan büyük avlara: JSWorm fidye yazılımının iki yıl içindeki dönüşümü hayret verici Kaspersky, uzay altyapısını siber tehditlerden korumak için çağrıda bulundu- Güncel Haberler Hülya Avşar, Klibinin Kamera Arkası görüntülerini paylaştı!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat