Sol Yanım Reytingleri Nasıl? Dizi Tutmadı mı?

17.12.2020

0 Yorum

Genç ve dinamik oyuncu kadrosunun beraberinde deneyimli isimleri de bir araya getiren BKM Yapım ‘ın yapımcılığını üstlendiği Sol yanım dizisi perşembe günü yayınlanan yeni bölümüyle bazı sorularıda akıllara getirdi.  Sol Yanım reytingleri nasıl ? Dizi tuttu mu? Dizinin tutup tutmadığı konusunda detaylı bir analiz ve karşılaştırma yapacağız. Sol Yanım Dizisi Reytingleri Nasıl? Serra bir gecekonduda […]

Sol Yanım Reytingleri Nasıl? Dizi Tutmadı mı?

Genç ve dinamik oyuncu kadrosunun beraberinde deneyimli isimleri de bir araya getiren BKM Yapım ‘ın yapımcılığını üstlendiği Sol yanım dizisi perşembe günü yayınlanan yeni bölümüyle bazı sorularıda akıllara getirdi.  Sol Yanım reytingleri nasıl ? Dizi tuttu mu? Dizinin tutup tutmadığı konusunda detaylı bir analiz ve karşılaştırma yapacağız.

Sol Yanım Dizisi Reytingleri Nasıl?

Serra bir gecekonduda annesiyle beraber hayatını idame ettirmektedir. Hayatı ev okul ve iş arasında geçiyor. Otelde oda servisinde çalışıyor. Aynı zamanda üniversite birinci sınıf öğrencisi olan Serra kendisine vakit ayıramıyor yalnızca hayata tutunmaya çalışıyor. Ailesinden görmediği sevgi ve ilgiyi Selim’den görecektir. Fakat aşkları çok fazla güçlükle sınanacaktır. Şimdi konusu bakımından bir hayli tanıdık gelen Sol Yanım dizisi reytingleri nasıl olur? Tuttu mu izlendi mi yoksa erken final mi yapacak? Sol yanım dizisi reytingleri  için buradan diğer yazımıza geçebilirsiniz .

sol-yanim-yeni-bolum

sol-yanim-yeni-bolum

Star TV dizinin perşembe akşamı yayınlanmasına karar vermekle büyük risk almış durumda. Çünkü aynı gün ATV ekranlarında yayımlanan Bir Zamanlar Çukurova zirveyi kimseye bırakmayan kuvvetli bir proje. Ayrıca Alev Alev, Mucize Doktor ve Masterchef’le karşı karşıya gelecek. AB, ABC ve Total Reyting gruplarında 5 veya üstünde bir başlangıçla giriş yaparsa dizinin umut vadettiğini söyleyebiliriz. Umarız reytingler tüm bu hazırlıkları karşılar ve Sol Yanım dizisi devam eder. Aksi takdirde Sol Yanım dizisi erken final yapmak mecburiyetinde kalabilir.

Sol Yanım dizisi yayınlanan son bölümü 10 Aralık perşembe günü girdiği reyting rekabetinde yine istenilen sonucu alamadı.  Sol yanım reytingleri AB ve Total reytingleride  ilk 10’a giremedi. Dizi için pek iç açıcı sonuç olmasa da şuan için net bir şey söylemek doğru olmaz. Her 3 kategoride de istenilen sonucu alamayan Sol Yanım dizisinin gelecek bölümlerdeki performansıyla televizyon macerası netleşecek. Bakalım Sol Yanım dizisi reytingleri arttırıp yoluna devam mı edecek yoksa erken final mi yapacak? Size Sol Yanım dizisi tutar mı, dizi izlenir mi?

Sol Yanım 4. Bölüm Fragmanı 

Düşünceleriniz bizim için önemli! Yazımızı değerlendirebilir, görüş ve önerilerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden yapabilirsiniz. Dilerseniz Reyting Tv’ye üye olarak yazarlarımız arasına katılabilir. Dizi özetleri ve diğer güncel konular hakkında yazılar yazabilirsiniz.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ