Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sonumuz Hep Yakın – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Sonumuz Hep Yakın – Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Ödüllü podcast Hardcore History'nin yaratıcısı ve dünyanın en büyük hikâye anlatıcılarından Dan Carlin’in, geleceğin zorluklarını öngörebilmek için geçmişten gelen kıyamet anlarından bazılarına yakından baktığı kitabı Sonumuz Hep Yakın, 18 Haziran tarihinden itibaren hep kitap etiketi ile raflarda yer almaya hazırlanıyor.

 

Tarih hakkında konuşan bir anlatıcıdan başka bir şey içermeyen uzun bir gösteri, ABD’de nasıl bu kadar popüler oldu? Çünkü bu gösteri, kendine has sesi ve tarzıyla 2005’ten bu yana yeni nesil medya içerikleri üreten Dan Carlin ile ilgili. 

 

Zor zamanlar dayanıklı insanlar mı doğurur? Çocuklarımızı yetiştirme biçimimizin toplumsal ölçeğe bir etkisi var mı? Kendimizi yok etmeden, silahlarımızın gücüyle baş etmeyi başarabilecek miyiz? İnsanlığın becerisi, bilgisi ve teknolojisi gerileyebilir mi? Bu tür soruların cevaplarını kimse bilmiyor ama kimse onları Dan Carlin'den daha ilginç bir şekilde sormuyor. Bu tarz fikirler günümüze hitap eden, incelikli alt metinler içeren bir Alacakaranlık Kuşağı havasındadır ve çoğunlukla modern akademik disiplinlerin sınırlarını aşarak; drama, edebiyat ve sanatın alanına taşar.

 

Kendine özgü hikâye anlatımı, eğlenceli ve modern diliyle Sonumuz Hep Yakın, geçmişe ve kendimize bakma şeklimize meydan okuyor. Aynı zamanda ele almamızı istediği sorular, akla gelebilecek en önemli konuyu içeriyor: insanın hayatta kalması! Çünkü Tunç Çağı'nın çöküşünden nükleer zamanların zorluklarına kadar bu mesele, ısrarcı bir Demokles Kılıcı gibi insanlığın tepesinde.

 

Sonumuz Hep Yakın, 18 Haziran tarihinden itibaren raflarda.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sonumuz Hep Yakın – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Çukurova’da Kaybolmayan El Sanatları Kursu- Güncel Haberler Temizlik işçisi çöpte bulduğu altınları sahibine teslim etti- Güncel Haberler Büyükşehir’in Şiir Yarışması Sonuçlandı- Güncel Haberler Vidanjörle kaçak döküm yapanlara suçüstü- Güncel Haberler Social Media Awards Turkey 2021 ödülleri sahiplerini buldu Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası Konserleri İle İstanbullular Cumhuriyet Bayramı’nı Coşkuyla Kutladı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat