Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

‘Sporun başkentine’ dev tesis- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » ‘Sporun başkentine’ dev tesis- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bayrampaşa Belediyesi’nin yatırım değeri 10 milyon TL olan yarı olimpik yüzme havuzu ve spor salonu projesinin inşaatı hızla yükseliyor. Kaba inşaatı büyük oranda tamamlanan tesisin temmuz ayında hizmete açılması hedefleniyor. 

Bayrampaşa Belediyesi, sporun başkentine dönüştürdüğü ilçeye yeni bir yüzme havuzu ve spor merkezi daha kazandırıyor. Kocatepe Mahallesi Semih Erden Spor Kompleksi’nin yanında inşaatı hızla yükselen projenin kaba inşaatı büyük ölçüde tamamlanmış durumda. Tesisin temmuz ayında hizmete açılması planlanıyor.

Toplam 2 bin 500 metrekarelik alanı bulunan tesis, 3 katlı yarı olimpik yüzme havuzu, spor salonu ve kafeden oluşuyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

‘Sporun başkentine’ dev tesis- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

21 Aralık Çarşamba Reyting sonuçları?Günün birincisi kim? İdrar kaçırma yalnızlaşmaya neden olabilir- Güncel Haberler Vergi Ödemeleri İçin Son Gün Yarın- Güncel Haberler Pera Müzesi’nden Bahar Müjdesi: Evlerde Üç Boyutlu Sergi Deneyimi! Büyük Projeler Balıkesir’de Tanıtıldı- Güncel Haberler Ahmet Çavuş Caddesi’nde Kaldırım ve Otokorkuluk Çalışmaları Yapılıyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat