Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sur Yapı Marka’da uçuşa geçiyoruz- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Sur Yapı Marka’da uçuşa geçiyoruz- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

5. yaşını kutlamaya hazırlanan Sur Yapı Marka AVM’nin Uçuş Etkinliği ile gençlerin ve çocukların ayakları yerden kesilecek.   22 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında yapılacak etkinlikte gençler ve çocuklar, F16, Cessna 172, taarruz helikopteri ve VR-jet simülatörlerinde uçma keyfi yaşayacak.

Türkiye’nin en seçkin markalarını ziyaretçileriyle buluşturan Sur Yapı Marka AVM’de Uçuş Etkinliği başlıyor. 22 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Uçuş Etkinliği, çocuklar ve gençler için unutulmaz bir sömestir tatili vaat ediyor. 5. yaşını kutlamaya hazırlanan Sur Yapı Marka AVM’deki etkinliğe katılanlar F16, Cessna 172, taarruz helikopteri ve VR-Jet simülatörlerinde uçma keyfi yaşayacak. Çocuklar için uçakla seyahat etmek bile oldukça heyecan vericiyken Sur Yapı Marka AVM’nin misafir çocukları simülatörle uçmayı deneyimleyecekler. 

Sur Yapı Marka AVM’deki Uçuş Etkinliği ile gençler ve çocuklar, havacılık teknolojilerini daha yakından görme ve inceleme fırsatı yakalayacak. Geleceğin havacıları çocuklar etkinlikten 16 günlük sömestir tatili boyunca ücretsiz olarak faydalanabilecek. Bunlarla birlikte gökyüzü sevdalısı çocuklar gerçek bir uçak kokpitinde olan senaryoları tecrübe ederek sevdikleriyle birlikte eğitici ve heyecan verici bir gün geçirmiş olacaklar. Yaşayacakları bu unutulmaz deneyimin hatırası olarak etkinliğe katılacak tüm gençlere ve çocuklara pilot anahtarlığı hediye edilecek. Uçuş Etkinliği heyecanını tüm Türkiye’ye yaymayı hedefleyen Sur Yapı Marka AVM, etkinlik süresince sosyal medyada yarışmalar düzenleyecek, ödüller verecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sur Yapı Marka’da uçuşa geçiyoruz- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Emirates Grup 2021-22 Sonuçlarını Açıkladı- Güncel Haberler 2 Ocak Pazartesi-8 Ocak Pazar Haftalık Dizi Reytingleri Borçelik Escarus’tan İleri Seviye Cinsiyet Eşitliği Sertifikası Aldı- Güncel Haberler Sırbistan Meclisi’ne Daha Çok Boşnak Milletvekili İçin Son Çağrı- Güncel Haberler Turizme arkadaşını getir tatili kazan dopingi!- Güncel Haberler 18 Nisan pazartesi reyting sonuçları nasıl oldu? Hakim mi? Yasak Elma mı? Üç Kuruş mu? Alparslan Büyük Selçuklu mu?

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat