Survivor Yasin kovuldu mu? Gönüllüler yine karıştı. 9 Mayıs cumartesi ilk eleme adayı kim?

10.05.2020

0 Yorum

Survivor Yasin kovuldu mu? Survivor 2020 son dokunulmazlık ve erzak oyunu 9 Mayıs cumartesi günü Tv 8 ekranlarında yayınlandı. Son oynanan dokunulmazlık ve erzak oyununda ortalık yine karıştı. İşte detaylar

Survivor Yasin kovuldu mu? Gönüllüler yine karıştı. 9 Mayıs cumartesi ilk eleme adayı kim?

Survivor 2020 91. bölümü 9 Mayıs cumartesi akşamı ekranlara geldi. Survivor 2020 bu bölümünde ortalık fena karıştı. Survivor Yasin oyundan kovuldu. Dokunulmazlığı ve erzak oyununu kaybeden Gönüllüler,  ada konseyinde ilk eleme adayını belirlediler. Eleme adayının belirlenmesinin ardından çıkan tartışma ve gerginlik Evrim’in Berkan hakkında söylediği sözler Gönüllüler eteklerindek taşları dökmeye başladı dedirtti. 9 Mayıs cumartesi Survivor 2020 ilk eleme adayı kim oldu? Kimin ismi potaya çıktı? İlk eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR SON ELEME  VE ERZAK OYUNU

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler takımı erzak ve dokunulmazlık oyunu için toplandı. Oyunu kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımı, haftalık erzak paketini ve ilk dokunulmazlığı kazanmış oldu. Son oyunda Aycan ile Evrim karşı karşıya geldi ve Aycan’ın galibiyetiyle oyun 10-8 bitti. Evrim Aycan’a kaybettiği oyun sonrasında yine hitdetlendi.

SURVİVOR 2020 9 MAYIS İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

9 Mayıs cumartesi günü oynanan Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı eleme adayını belirlemek üzere ada konseyinde gitti. Halk oylamasının tamamlanmasının ardından Gönüllüler takımı eleme adayı olmasını istediği arkadaşının ismini yazdı. En çok oyu alan Berkan, Survivor’da ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR YASİN  KOVULDU MU?

survivor yasin kovuldu

Dokunulmazlık oyunu esnasında oyunu kaybedince Evrim’e bağıran Survivor Yasin oyundan atıldı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, Yasin ve Evrim’e söz verdikten sonra Yasin’i bir kez daha uyardığını açıkladı.

EVRİM’İN BERKAN HAKKINDAKİ SÖZLERİ

Gönüllüler takımında ilk eleme adayı Berkan oldu. Berkan’ın ‘İsmimin çıkmasını beklemiyordum” açıklamasının ardınan Yasin ve Evrim bu sözlere tepki gösterdi.

Ada konseyinde Yasin, Evrim ve Berkan üçlüsü arasındaki “samimiyetsizlik” nedeniyle tartışma çıktı.

Survivor reytingleri zirvede! Survivor 2020 reytinglerde kaçıncı oldu? 9 Mayıs cumartesi reyting sonuçları için sıradaki haberimize buradan geçebilir, Survivor 2020 hakkında daha detaylı bilgi için acunn.com‘ ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ