Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tadilat, Dekorasyon, Ev tasarımları ve daha fazlası.

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Tadilat, Dekorasyon, Ev tasarımları ve daha fazlası.
Google News Abone Ol

İç Mimar, iç mekanların tasarımı ve uygulanmasına odaklanan bir çalışma alanıdır. İç tasarım, mimari planlama, yerleşim ve stilin tüm yönlerini içerir; malzeme, mobilya, aydınlatma, renk ve doku seçimini ve entegrasyonunu da içerir. İç mimarlar, görünümü ve işlevselliği de dahil olmak üzere bir binanın veya mekanın genel görünümünden ve hissinden sorumludur.
İç mimar dekorasyon, İç mimarlık alanı, mimari tasarım ilkelerinin tam olarak anlaşılmasının yanı sıra iç planlama süreçleri ve teknikleri hakkında bilgi gerektirir. İç mimar olmak için öğrencilerin mimarlık, iç tasarım, inşaat teknolojisi, bina bilimi ve bilgisayar destekli tasarım (CAD) derslerini içeren akredite bir eğitim kursunu tamamlamaları gerekir.

Tadilat Dekorasyon, bir ortamın görünümünü tamamlayan unsurdur. Bir alanı sıcak ve davetkar hissettirir. Çoğu mekan sahibi, mekanlarını fazla düşünmeden dekore eder. Eşyaları, mobilyalarının ve aksesuarlarının geri kalanıyla çakışmaya karar verdikleri her şeyi bileşenleriyle nasıl birleştirdiklerini düşünmeden satın alırlar. Bir odanın dekoru kısmen sanat, kısmen işlevdir; ruh halini belirler ve mekan sahibinin kişiliğini ziyaretçilere ve dış kaynaklara iletir.

İç mimarlar, odaların güzel görünmesi için farklı renkler, şekiller ve temalar kullanır. Sakin bir atmosfer yaratmak için beyaz ve açık gri gibi nötr tonlar kullanırlar. Bazıları ise bir alana hayat ve heyecan katmak için cesur renkler kullanır. Renk, insanların duygularını etkilediği için mekan tasarımında önemli bir rol oynar. Açık veya koyu tonlar da insanların ruh hallerini etkileyerek onları sakin veya heyecanlı hissettirir. Şekiller, tasarımcıların fikirlerini iç dekorasyon yoluyla ifade etmelerinin başka bir yoludur. Geometrik desenler, çiçek desenleri ve soyut sanat, tümü bir alanı zenginleştirir ve ona özel bir yetenek katar.

Tadilat, Dekorasyon, Ev tasarımları ve daha fazlası. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  200 milyar adım iyiliğe dönüştü!- Güncel Haberler İstanbul’a İspanyol Objektifi: Tabernero’nun Sergisi Barış Manço Kültür Merkezi’nde- Güncel Haberler Gölcük Belediyesi’nin Örnek Hizmet Devam Ediyor- Güncel Haberler Başkan Soyer: Gidişatı hep birlikte değiştireceğiz- Güncel Haberler Gençler kente renk kattı- Güncel Haberler Samsung, ‘Galaxy Unpacked’ etkinliğini Metaverse’deki Samsung 837X mağazasında canlı yayınlayacak- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat