Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tayfun Topkoç, SAS Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Genel Müdürü Oldu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Tayfun Topkoç, SAS Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Genel Müdürü Oldu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Tayfun Topkoç, SAS Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Genel Müdürü Oldu

 SAS’ta Türkiye ve Orta Asya Bölgesinden Sorumlu Genel Müdürü ve ardından Güneydoğu Avrupa Bölgesi Genel Müdürü olarak görev yapan Tayfun Topkoç, terfi ederek Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Genel Müdürü olarak atandı. Sorumluluk bölgesi genişleyen Topkoç, yeni pozisyonu kapsamında 59 ülkeye ve yüzlerce çalışana liderlik ederek çalışmalarını sürdürecek. 

Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında lisans eğitimi, elektronik ve telekomünikasyon mühendisliği alanında ise yüksek lisans eğitimi alan Topkoç, Koç Üniversitesi Executive MBA programını da başarıyla tamamladı. Topkoç, Türkiye ve Orta Doğu genelinde satış yönetimi ve iş geliştirme başta olmak üzere birçok alanda uzman bilgiye ve üst düzey yönetici pozisyonlarında 22 yılı aşkın sektör deneyimine sahip. Özellikle Türkiye’de veri odaklı organizasyonların yaygınlaştırılmasına öncülük eden Topkoç, kamunun dijitalleşmesi inisiyatifleri ve yapay zeka konusunda yetenekli gençlerin desteklenmesiyle Türkiye’nin dijitalleşmesine katkı sağlayacak çalışmalarda aktif rol aldı.

Güçlü liderlik ve yönetim yaklaşımı odağında Tayfun Topkoç’un başarıları birçok kez ödüllendirildi. 2018 yılında “Orta Doğu’da En Başarılı CDO” ödülü gibi saygın organizasyonlardan başarı ödüllerine sahip olan Topkoç, Fast Company Dergisi’nin Türkiye’de dijital dünyaya öncülük eden liderleri bir araya getirmek amacıyla hazırladığı Dijital 100 listesinde 2020 ve 2021 yıllarında arka arkaya yer aldı. 

Sosyal sorumluluk projelerine de liderlik ediyor

SAS’ta bulunduğu çeşitli yöneticilik pozisyonlarıyla SAS’ın vizyonunun gelişmesine katkıda bulunan Topkoç, yeni rolüyle de Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Orta Asya’da güçlü ekiplere liderlik ederek başarılı projelere imza atmaya devam edecek. Türkiye’nin dijitalleşme kapsamında global rekabette var olması ve veri bilimi alanında gençlerin kariyer sahibi olması odağında SAS’ın önemli bir kaynak yatırımı yapmasına öncülük de eden Topkoç, Türkiye Bilişim Vakfı iş birliği ile sosyal sorumluluk vizyonuyla hayata geçirilen Dijital Teknoloji Geliştiriciler Projesi gibi birçok önemli projeye de liderlik ediyor. 

İlk günkü heyecanımızla çalışmayı sürdüreceğiz

SAS Ortadoğu, Afrika, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Genel Müdürü Tayfun Topkoç, sorumluluk bölgesinin genişlemesinden mutluluk duyduğunu belirterek şu sözleri ifade etti: “SAS’ta görev yaptığım süre boyunca farklı bölgelerden farklı ekiplere liderlik etmek ve birlikte başarılı işlere imza atarak SAS’ın veri analitiği liderliğini pekiştirmeye katkıda bulunabilmek benim için çok değerli. SAS olarak şirketlere dijital dönüşüm süreçlerinde değer katarken, bulunduğumuz bölgeleri de kalkındıracak ve veri analitiği ekosistemine katkıda bulunacak çalışmalar sürdürmeye ilk günkü heyecanımızla devam edeceğiz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tayfun Topkoç, SAS Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Genel Müdürü Oldu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Getsufumaden: Undying Moon Masaüstü Sürümü Erken Erişimden Çıktı- Güncel Haberler Darıca Lokman Hekim Caddesi baştan sona yenileniyor- Güncel Haberler Ateş Kuşları Gül Ayşe Kimdir? Ateş Kuşları Gül Ayşe Hangi Dizilerde Oynadı? İnşaat Sektöründe İnsan Kaynakları Dijitalleşiyor- Güncel Haberler Zorlu PSM’de Bu Hafta; 5-11 Eylül- Güncel Haberler ‘Canım Kardeşim 3 Uzaylılar mı Geldi?’ 4 Aralık Cumartesi Trump Sahne’de- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat