Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Teknosa, müşteri memnuniyetinde A.C.E Awards’ın sahibi oldu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Teknosa, müşteri memnuniyetinde A.C.E Awards’ın sahibi oldu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Türkiye'nin müşteri memnuniyetini ölçen platformu Şikayetvar tarafından düzenlenen A.C.E Awards’ta teknoloji mağaza zinciri kategorisinde Elmas ödüle layık görülerek “Sektörde Tüketicisine Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatan Marka” seçildi.

 

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, bu yıl 6’ncısı yapılan Şikayetvar A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence) kapsamında ödül kazandı. 48 kategoride müşteri deneyimini en iyi yaşatan markaların ödüllendirildiği törende, teknoloji mağaza zinciri kategorisindeki Elmas ödülü Teknosa kucakladı. Teknosa, şikayet verileri, pazar payları ve Şikayetvar tarafından uygulanan yıllık 1 milyon 200 bin anket temel alınarak hazırlanan  Müşteri Deneyim Endeksi’nin sonuçlarına göre, “Sektörde Tüketicisine Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatan Marka” seçildi.

 

Müşterilerine kesintisiz bir biçimde çoklu kanal deneyimi sunmak için yatırımlarını aralıksız sürdüren Teknosa’nın ödülünü, şirket adına Müşteri Hizmetleri ekibi yöneticileri aldı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Teknosa, müşteri memnuniyetinde A.C.E Awards’ın sahibi oldu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Elder – Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği  Kamuoyu Açıklaması- Güncel Haberler Emine Erdoğan’dan Sıfır Atık Festivali’ne mektup- Güncel Haberler Birce Akalay: Hayatım bir Almodóvar filmi olabilirdi- Güncel Haberler 9 taksit kampanyası fırsatını kaçırmayın- Güncel Haberler Börezli Mahallesi’nde Yol Çalışmaları Devam Ediyor – Güncel Haberler Simge,’Alkışlar Ne Kadar Doğru Yolda Olduğumun Göstergesidir’…- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat