Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Teknosa’dan sürdürülebilir bir dünya için ‘yeşil’ adımlar- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Teknosa’dan sürdürülebilir bir dünya için ‘yeşil’ adımlar- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Tüm faaliyetlerinin merkezine sürdürülebilirliği koyan, Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, yeni sadakat programı TeknoClub üyelerini daha çevreci bir dünya için teşvik ediyor. 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde alışveriş yapan her TeknoClub üyesi için Ege Orman Vakfı’na 1 fidan bağışı yaparak hatıra ormanı oluşturan Teknosa, sürdürülebilirliği destekleyen ürünlerde de avantajlı fırsatlar sunuyor. 

 

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, doğal kaynakların tasarruflu kullanımı, döngüsel ekonomiye katkı, toplumsal cinsiyet eşitliği ve yenilenebilir enerji kullanımı gibi alanlardaki sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında, yeni sadakat programı TeknoClub üyelerini daha çevreci bir dünyaya teşvik etmek için harekete geçti. Teknosa, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde alışveriş yapan her TeknoClub üyesi için Ege Orman Vakfı’na 1 fidan bağışı yaparak, Manisa’nın Soma ilçesine bağlı Işıklar’da ilk etapta 2.500 fidanlık “Teknosa TeknoClub Müşterileri Ormanı”nı oluşturacak. Ege Orman Vakfı iş birliğiyle fidanları toprakla buluşturacak Teknosa, ilerleyen dönemlerde ormanı daha da büyütecek adımlar atmaya devam edecek.

 

Sürdürülebilir ürünlerde özel kampanyalar 

Teknosa, hatıra ormanının yanı sıra TeknoClub üyeleri için uzun dönemli sürdürülebilirliği destekleyen ürün ve hizmetlerde de avantajlı kampanya fırsatları başlattı. TeknoClub üyeleri, A Enerji Sınıfı Beyaz Eşyalarda ve TeknoGarantili cihaz alımlarında 250 TL, Ekran Koruma Hizmetlerinde yüzde 25'e varan indirim fırsatlarından yararlanacak. 1 Haziran’da başlayan kampanya, TeknoClub üyeleri için sürekli geçerli olacak. TeknoClub programına Teknosa’nın web sitesi, mağazaları, mobil uygulamalar üzerinden ya da TEKNOCLUB yazıp 7889’a SMS göndererek üye olmak mümkün. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Teknosa’dan sürdürülebilir bir dünya için ‘yeşil’ adımlar- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Yaşlılar Haftası Kapsamında Huzurevi Sakinlerine Kahvaltı Programı Düzenlendi- Güncel Haberler Gölcük Belediyesi Yazlık Kadırga Şenlikleri 22-23-24 Temmuz’da- Güncel Haberler 10 Ekim Pazar Reyting Sonuçları Yeniden başlayacak kruvaziyer seferleri için hazırlıklar tamam- Güncel Haberler Keçiören Yörük Türkmen Şenliği ve Çalıştayı’na Sahne Oluyor- Güncel Haberler İşitme engelli olimpiyat şampiyonları Başkan Soyer’i ziyaret etti- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat