Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tepe Home’dan Ücretsiz Mimari Danışmanlık Hizmeti ve Çok Daha Fazlası

Ana Sayfa » Blog » Tepe Home’dan Ücretsiz Mimari Danışmanlık Hizmeti ve Çok Daha Fazlası
Google News Abone Ol

Dijital dönüşüm sürecini hızlandıran Tepe Home, her geçen gün müşterilerinin alışveriş deneyimlerini iyileştirmeye ve daha ayrıcalıklı kılmaya yönelik yeniliklere imza atıyor. Tepe Home, müşterilerine özel ve ücretsiz olarak sunduğu mimari danışmanlıkla hizmet seviyesini bir üst boyuta taşıyor. 

 

Tepe Home mimarları, Tepe Home’a özel geliştirilen Rapid Render programını kullanarak müşterilerin evlerini onlarla beraber dekore ederken kafalarındaki sorulara da net cevaplar verebiliyor. Rapid Render ile müşteriler, kendi evlerinin plan ve ölçülerine göre oluşturulan alanda ürünlerin nasıl duracağını 3 boyutlu olarak görme imkanına sahip oluyor. 

Evlerini yeni dekore edenlerin aklına en çok takılan ‘Acaba bu mobilyalar evimde nasıl durur? Evime sığar mı?   Renk uyumu nasıl olur?’ gibi endişelere son vermek için yola çıkan Tepe Home, Rapid Render programını kullanarak bütün soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyor.  Satın almadan ürünlerin hayal ettikleri mekânlarda nasıl duracağını gösteren program, ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti kapsamında müşterilere sunuluyor. Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan uygulamayı şu sözlerle anlatıyor: “Tepe Home mağazalarında ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti vererek müşterilerimize kendilerini özgür ve mutlu hissedecekleri yaşam alanları oluşturmaya çalışıyoruz.  Bunu yaparken müşterilerimizin isteklerini referans alıyoruz. Neye ihtiyaçları var tespit edip ona göre hizmet veriyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu uygulamamız müşterilerimizin alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapmalarını sağlıyor. 3 boyutlu taranarak uygulamaya yüklediğimiz ürün gamımızı, Rapid Render programızı kullanarak, istenilen mekana, istenilen renk ve kombinasyonla yerleştirebiliyoruz.” 

Süreç Nasıl İşliyor? 

Çapan, sürecin işleyişine dair ise şunları söyledi: “Müşterilerimiz online mağaza üzerinden veya telefonla mimarlarımıza ulaşarak mimari destek alabilecekleri gibi; mağazamıza gelerek ürünlerin yaşam alanlarında nasıl durabileceğini de görebilirler. Evlerinin ölçüleri ve alanları hakkında bilgi aldıktan sonra yaşam alanlarını mimarımız ile beraber tasarlayabilirler. Akıllarına takılan tüm soruları sorabilir, tavsiyeler alabilirler. Bu yeni uygulamamızı deneyimlemek isteyen bütün konuklarımızı mağazalarımıza bekliyoruz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tepe Home’dan Ücretsiz Mimari Danışmanlık Hizmeti ve Çok Daha Fazlası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Migros’ta Her Kademede 20 Bin Kadın Görev Alıyor- Güncel Haberler Dark Web’de satışa çıkarılan kurumsal kimlik bilgileri yüzde 429 arttı!- Güncel Haberler Garanti BBVA Güz’22 Konserleri Kasım ayında devam ediyor- Güncel Haberler Aktif Bank yurt dışındaki ilk Temsilcilik Ofisi’ni Doğu Afrika ülkesi Ruanda’da açtı- Güncel Haberler Göz Hastalıklarında Güncel Yaklaşımlar Uzman İsimleri Bir Araya Getirdi İZSU ekipleri derelerde temizlik operasyonu başlattı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat