Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

TEV Eğitime Destek Korosu ve Şevval Sam Konseri- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » TEV Eğitime Destek Korosu ve Şevval Sam Konseri- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türk Eğitim Vakfı İzmir Şube ev sahipliğinde düzenlenecek konser, 22 Haziran Çarşamba günü Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.

 

Türkiye'nin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından Türk Eğitim Vakfı’nın(TEV) 55. kuruluş yıldönümü için düzenlenecek konserde ünlü sanatçı Şevval Sam sahne alıyor. TEV İzmir Şubesinin ev sahipliğinde 22 Haziran’da İzmir Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda Siren Ertan’ın sunuculuğunda gerçekleşecek olan konserde TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu da yer alacak. Konserin tüm geliri Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

 

Maddi imkânı kısıtlı gençlere fırsat eşitliği sağlayan Türk Eğitim Vakfı 55. Yaşını, Kuruluş yıldönümü için düzenlenecek büyük bir konserle kutluyor. 55. yıla özel, Türk Eğitim Vakfı yararına düzenlenen konserde Türkiye’nin sevilen seslerinden Şevval Sam sahne alacak ve dillerden düşmeyen şarkılarını TEV için okuyacak. 22 Haziran’da İzmir Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda yapılacak konserde Şevval Sam’a TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu da eşlik edecek.

 

Konserle ilgili bilgi veren TEV İzmir Şube Başkanı Gülnur Soybayraktar, TEV'in yarım asırdır devam eden eğitim seferberliğinde İzmir'in önemli bir yeri olduğunu belirterek "Türk Eğitim Vakfı olarak daha gidecek çok yolumuz, desteklenecek çok gencimiz olduğunu biliyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan Şevval Şam, Siren Ertan ve TEV Eğitime Destek Korosu başta olmak üzere tüm destekçilerimize en içten teşekkürlerimi iletiyorum. 55.yıl dileğimiz daha fazla gencimizi hayallerine kavuşturmak. Bu amaçla vakfımızın 55. Kuruluş yıldönümüne özel bağışlarıyla yanımızda olan Folkart, Luna Elektrik, Norm Holding, Betoya Prefabrik, M. Cem Özdemir, Axa Sigorta A.Ş., Sarıgözoğlu A.Ş., Dokay, Seyrek Boru gibi İzmir’in önde gelen firmalarına ve iş insanlarına teşekkür ediyoruz. Gelin hep birlikte gençlerimizin hayatlarına dokunurken kendi hayatlarımıza da anlam katalım. 22 Haziran’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek bu muhteşem geceye tüm eğitim sevdalılarını bekliyoruz” dedi.

 

Organizasyonu üstlenen Vigor Event  konser ve bilet satışlarından elde ettiği gelirin büyük bir kısmını TEV’e bağışlayacak. Konserin biletleri Biletix’te satışa çıkarıldı. TEV’e desteğini sunan Biletix de bilet satışlarından aldığı komisyonu minimumda tutacağını duyurdu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

TEV Eğitime Destek Korosu ve Şevval Sam Konseri- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Kadıköy’de uçurtma festivali renkli görüntülere sahne oldu- Güncel Haberler Babacan: “Adil bir yargı için en önemli değişiklik iktidar değişikliği olacak”- Güncel Haberler Kotex Sponsorluğunda FOX Ekranlarında Yer Alan “Kadının Eseri”nin Bu Haftaki Konukları Simge Fıstıkoğlu ve Rümeysa Çamlıdereli!- Güncel Haberler Türkiye’nin yaratıcı gençleri ‘artık’ları heykele dönüştürecek- Güncel Haberler 12 Şubat Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun- Güncel Haberler Acıbadem’in global marka ve repütasyonundan faydalanılarak, ülkedeki sağlık hizmetinin en yüksek seviyede verilmesi sağlanacak.

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat