Şirketlerin Yüzde 60’ından Fazlası Son 1 Yılda En Az 1 Kez Veri İhlali Mağduru Oldu- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Şirketlerin Yüzde 60’ından Fazlası Son 1 Yılda En Az 1 Kez Veri İhlali Mağduru Oldu- Güncel Haberler

e
sv

Türkiye ve Dünya’da Shopify

25 Mayıs 2022 11:13
shopify

Shopify, yazılım ve programlama bilgisi olmadan kendi e-ticaret mağazanızı kurabileceğiniz, ödemeler alıp ürünlerinizi internette satabileceğiniz, ücretli bir e-ticaret mağazası yazılımıdır.   Shopify Türkiye ve Dünya çapında 600 binin üstünde müşterisi olan Shopify’in 2017 yılı geliri 580 milyon dolardır. Shopfiy’ı kullanarak, programlama bilginiz olmamasına karşın en az efor sarfederek, tek bir ana kontrol merkezi üstünden e-ticaret mağazanızı hazırlayabilir, ürünlerinizi derhal satışa sunabilirsiniz.

 

Shopify,  aslına bakılacak olursa bir e-ticaret sitesi değildir, e-ticaret yapmak isteyen kişilerin birlikte satış yaptıkları büyük bir AVM gibi düşünülebilir. Bireysel satıcılar ve kurumsal firmalardan oluşmaktadır.

Shopify Avantajları Nelerdir? Shopify internasyonal seviyede yüzbinlerce firma tarafınca tercih edilen bir platformdur. Güvenilirliğini kanıtlamıştır. Site içerisinde, satıcıların en fazla kullandıkları eklentiler kullanıcılara düşük fiyatlarda sunulur. Ücretsiz temalar ile site içeriği geliştirilebilir. Ayrıca en büyük avantajlarından bir tanesi olan hosting hizmeti kullanıcılara başka site kurulum maliyeti oluşmasının önüne geçer. E-ticaret sitelerinin en büyük problemi olan korsan saldırılardan ve zararı dokunan yazılımlar dan Shopify ile korunabilir. Açık kaynak kodlu e-tecim sitelerine mukabil Shopify son aşama kırılgan davranarak önlemler almıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

casino siteleri