Üç Kız Kardeş 1. Bölüm

26.02.2022

111 Kişi Okumuş

0 Yorum

Üç Kız Kardeş 1. Bölüm

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş ve Kalbimin Can Mayası adlı kitaplarından uyarlanan dizi Üç Kız Kardeş ilk bölümüyle izleyicisine selam verdi. Büyük emek ve heyecanlarla hazırlanan, çok uzun zamandır üzerinde çalışılan, fazlaca reklamı yapılan dizi dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kısa zamanda 1. bölümü ve 2. bölüm fragmanı trend videolar listesinde yerini aldı. İclal Aydın, Reha Özan, Almila Ada, Özgü Kaya, Berker Güven ve Melisa Merberoğlu’nun başrolünde olduğu dizide Veda Yurtsever, Benian Dönmez gibi isimler de var. Eda Teksöz’ün yönetmenliğinde ve Süreç Film yapımcılığında devam edecek olan dizi büyük bir reyting savaşının içinde olacak.

Üç Kız Kardeş 1. Bölüm Özeti! Üç Kız Kardeş Son Bölüm!

Ayvalık’ın o güzel coğrafyasında evimizin en büyük kızı Türkan’ın evlenme ihtimaliyle başlıyor dizi. Türkan biraz mahçup biraz mutlu bir yola çıkıyor neler yaşayacağını bilmeden. Halamız Nezahat Nesrin öğretmene kızı Türkan’a Rüçhan Hanım’ın talip olduğunu söyledi. Aile büyük bir paniğe kapıldı. Özellikle Sadık müdürümüz çok büyük bi korku yaşadı çünkü kızları Sadık müdürün kalbinin can mayasıydı. Rüçhan Hanım ve Nesrin tanışmasıyla güzel bir adım atıldı. Rüçhan Hanım tüm ağırlığını koydu. Bu arada söylemeden edemeyeceğim dizinin cast çalışması çok iyi yapılmış genel olarak fakat Rüçhan karakteriyle Veda Yurtsever tam örtüşmüş. Ondan daha iyi bu karakteri kimse canlandıramazdı. Somer ve Türkan’ın ilk karşılaşması heyecanlandırdı.

Sadık müdür kızının evlenmesine ve aileye çok sıcak bakmasa da her şey çok hızlı gelişti ve düğün birden oldu. Bu arada Somer Mine’ye aşık ve onunla aynı zamanda iş yapıyor. Çok güzel bir şekilde 1. bölümde tüm kızları, tüm karakterleri tanıdık. İş birden düğüne geliverdi. Birinci bölümün nazar boncuğu bu olmalı bence. Somer evlendikleri gece “Ben seninle evlendim ama sen benim karım değilsin Türkan.” diyerek onu terk edip evden gitti. Türkan evinde gözündeki yaşlarla tek başına kaldı. Ailesinin bundan haberi yok şimdilik. Ablasının evlenmesine en temkinli yaklaşan Derya ve kızını gözünden sakınan Sadık Türkan’ın neler yaşadığını öğrenince bakalım neler yapacak. Rüçhan Türkan ve Somer’in evini bastı. Türkan’ı Somer’i evde tutamadığı için dövdü. Üç Kız Kardeş 1. bölüm en çok tepki çeken sahne buydu.

Show Tv’nın Baba, Atv’nin Destan, Trt1 ‘in Masumlar Apartmanı, Fox Tv’nin Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle mücadele eden dizi reyting savaşına umarım kurban gitmez. Bir parça da olsa dikkatleri çektiğini söyleyebiliriz ama kitaba ne kadar sadık kalacakları çok önemli. Önümüzdeki salı görüşmek üzere.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ

[php][/php]