Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Üç Kız Kardeş dizisi reytingleri nasıl oldu? 22 Şubat Salı reyting sonuçları nasıl oldu?

Ana Sayfa » Reyting » Üç Kız Kardeş dizisi reytingleri nasıl oldu? 22 Şubat Salı reyting sonuçları nasıl oldu?
Google News Abone Ol
Üç Kız Kardeş dizisi reytingleri nasıl oldu? 22 Şubat Salı reyting sonuçları nasıl oldu?

22 Şubat Salı reyting sonuçları özellikle dizi fanları tarafından merakla bekleniyor.  Birbirinden iddialı yapımlar birbiriyle çekişiyor. Çünkü geçen hafta reytinglerde Baba dizisi tüm sıralamaları değiştirmişti. Masumlar Apartmanı dizisi, Baba dizisi, Destan dizisi ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi birbiriyle çekişirken bu hafta Üç Kız Kardeş dizisi de katıldı. Peki Üç Kız Kardeş dizisi reytingleri nasıl oldu? Baba dizisi reytinglerde kaçıncı oldu? Survivor All Star ne kadar izleniyor? 22 Şubat Salı reyting sonuçları belli oldu mu?22 Şubat 2022 Salı günü reyting sonuçları, 22 Şubat 2022 reyting sonuçları:

22 Şubat Salı reyting sonuçları

üç kız kardeş reytingleri

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Üç Kız Kardeş dizisi reytingleri nasıl oldu? 22 Şubat Salı reyting sonuçları nasıl oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alternatif Ödeme Planları, Konut Projelerine İlgiyi Artırıyor- Güncel Haberler Mobilyacıların geleceğini hazırlıyorlar- Güncel Haberler “Ege’nin tam ortasında bir çölün oluşmasını hep beraber engelleyeceğiz”- Güncel Haberler Van’da Göğe Bakma Kuyruğu- Güncel Haberler Büyükkılıç’tan Kuran-ı Kerim’i Hıfzeden 58 Öğrenciye Tebrik ve Hediye- Güncel Haberler Akaryakıtçılardan 8 öneri- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat