Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Vodafone Vitrin ve Endeavor Türkiye’den Girişimciler İçin Güç Birliği- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » Vodafone Vitrin ve Endeavor Türkiye’den Girişimciler İçin Güç Birliği- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Vodafone’un Startup ekosistemine değer katma hedefiyle 4 yıl önce hayata geçirdiği girişim hızlandırma programı Vodafone Vitrin, bu yıl Endeavor ana iş ortaklığında gerçekleştirilecek. Ortak program kapsamında seçilecek 10 girişime mentorluk desteğinin yanı sıra ölçeklenme odaklı atölyelere katılma imkânı ve Vodafone ile iş birliği kapsamında değerlendirilme, Vodafone müşterilerine ulaştırılarak işlerini ortak büyütme olanağı sunulacak. Programla ilk bir yıl içinde en az 3 dijital girişimle gelir ortaklığı yapısı kurulması hedefleniyor.  

 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, dijitalleşmede önemli rol oynayan startup ekosistemine destek olmayı sürdürüyor. Vodafone’un 4 yıl önce hayata geçirdiği girişim hızlandırma programı Vodafone Vitrin, 2022 yılında Endeavor Türkiye iş birliğiyle gerçekleştiriyor. Vitrin ve Endeavor Türkiye ortaklığında başlatılacak program kapsamında seçilecek 10 girişime mentorluk desteğinin yanı sıra ölçeklenme odaklı atölyelere katılma imkânı ve Vodafone ile iş birliği kapsamında değerlendirilme, Vodafone müşterilerine ulaştırılarak işlerini ortak büyütme olanağı sunulacak. Programla ilk bir yıl içinde en az 3 dijital girişimle gelir ortaklığı yapısı kurulması hedefleniyor. Programa başvurular vodafone.com.tr/vitrin adresinden alınacak.

 

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Uğur Sennaroğlu, şunları söyledi:

 

“Dijitalleşme vizyonumuz doğrultusunda 2018 yılında ağırlıklı olarak teknoloji alanlarında ürün ve servis geliştiren firmalarla işbirliği yapmak üzere Vodafone Vitrin girişim hızlandırma programını hayata geçirdik. Amacımız, girişim ekosisteminin bir parçası olarak ekosistemin büyümesine öncülük etmek. Bu programla, insanların hayatına değer katan, hayatı kolaylaştıran yeni ürün ve servislerin büyümesine destek oluyoruz. Sahip olduğumuz varlıklarla girişimler için önemli bir kitle erişim kaynağı durumundayız. Şirketimiz aynı zamanda satış  ve pazarlama alanındaki deneyimi ve bilgi birikimi ile girişimcilere yardımcı olurken, onları milyonlarca müşterisiyle buluşturarak kaldıraç etkisiyle ürün ve servislerinin hızla yayılmasını sağlıyor. Sürekli geliştirdiğimiz Vitrin programını Endeavor Türkiye iş birliğiyle yürütmekten mutluluk duyuyoruz. Endeavor ortaklığında başlatacağımız yeni program kapsamında seçilecek 10 girişime mentorluk desteğinin yanı sıra farklı çalıştaylara katılma imkânı sunacağız. Ayrıca ilk bir yıl içinde en az 3 dijital girişimle gelir ortaklığı yapısı kurmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin dijital geleceğine yön vermek isteyen firmaları Vodafone Vitrin’e katılmaya davet ediyoruz.”

 

Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Aslı Kurul Türkmen ise şöyle konuştu:

 

“Endeavor Türkiye olarak ekosistemdeki 15. senemizdeyiz ve deneyimimizi her sektörden girişimciye sunmaktan her zaman heyecan duyduk. Görevimiz, Türkiye’nin en hızlı büyüyen girişimlerini bulmak ve global çapta büyümelerine destek olmak. Bu anlamda kurumsal sektörün girişimcilerle iş birliği yapması, kurulduğumuzdan beri savunduğumuz, girişimcilere ve ekosistemin büyümesine ciddi anlamda katma değeri olan bir konu. Vodafone, Türkiye’de birlikte çalışmaktan heyecan duyduğumuz, sektöre çok değerli katkıları olan bir iş ortağı. Vodafone ile birlikte Vitrin kapsamında destek sunacağımız 10 girişime bolca kapı açmayı ve programdan en üst seviyede fayda sağlamalarını amaçlıyoruz. Girişimcilerin başvurularını heyecanla bekliyoruz.”

 

Girişimcilere kapsamlı destek

 

Vodafone Vitrin programı kapsamında, ilk müşterilerine ulaşmış, yeni satış ve pazarlama kanallarından faydalanarak iş modellerini ölçeklendirmek isteyen ve tercihen bir mobil uygulama üzerinden müşterilerine dijital ürün ya da servis sağlayan firmalarla işbirliği yapılıyor. Bu firmalara satış, pazarlama, operasyon ve teknoloji alanlarında destek veren Vodafone, onları program yöneticileri ve alanında tecrübeli Vodafone yöneticileri ile bir araya getirerek iş modellerini ileri seviyeye taşıma fırsatı sunuyor. Vodafone’un dijital kanalları aracılığıyla milyonlarca Vodafone müşterisine ulaşma imkânı bulan Vitrin üyeleri, şirketin geniş kurumsal ağından da faydalanabiliyor. Program kapsamında özellikle telekom, B2B, oyun, e-ticaret, Yapay Zeka, pazarlama ve reklam teknolojilerinde inovatif çözümler üreten firmalara ulaşılması hedefleniyor.

 

Endeavor Türkiye’nin programa özel olarak tasarlayacağı seçim süreci ve program süresince sunacağı ölçeklenme odaklı mentörlük ve atölyeler ile programa katılan girişimlere daha hızlı büyümelerine yarayacak araçların sağlanması amaçlanıyor. Türkiye’nin önde gelen girişimlerini ağında bulunduran ve dünyanın en büyük girişimci ağı olan Endeavor, bu ağın girişimcilere en üst düzeyde fayda sağlaması için girişimcilerle ihtiyaç bazlı olarak çalışıyor. 

 

Kazan-kazan modeli

 

Vodafone Vitrin üyeleriyle “kazan-kazan” yaklaşımıyla çalışan Vodafone, verdiği destekler karşılığında ek bir talep oluşturmadan gelir paylaşım modelini ortaklık planı olarak sunuyor. Vodafone Vitrin üyeleri, Türkiye pazarında kendilerini kanıtladıkları takdirde dünyaya açılarak dijital ürün ve servislerini Vodafone'un faaliyet gösterdiği coğrafyalarda da sunma fırsatı yakalayabiliyor. Programla 2023 sonuna kadar toplam 50 firmayla işbirliği yapılması, bu firmalara 75 milyon TL değerinde destek sağlanması ve söz konusu destekler sayesinde firmalar için ek 600 milyon TL’lik ekonomik değer yaratılması hedefleniyor. Vodafone Vitrin programına dahil olmak isteyen firmalar, vodafone.com.tr/vitrin adresinden Vodafone ile iletişime geçebiliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Vodafone Vitrin ve Endeavor Türkiye’den Girişimciler İçin Güç Birliği- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  HONOR, 2022’de global pazarlara daha fazla ürün getirmeyi hedefliyor- Güncel Haberler ViewSonic İnteraktif Ekran Pazarında Lider Marka Oldu- Güncel Haberler Caca Bey canlandırması büyük ilgi gördü! Sabancı Holding, 2022 Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’ne (GEI) Girdi- Güncel Haberler Türkiye’nin İlk ve Tek Erişilebilir Film Festivali, Engelsiz Filmler Festivali Sona Erdi- Güncel Haberler Emekli Maaşını ING’ye Taşıyanlar, 2.500 TL’ye Varan Ek Kaşulsuz Nakit Promosyon Kazanıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat