Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Wellness Sektörü Lapis Yazılımı İle Dijitalleşiyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » Wellness Sektörü Lapis Yazılımı İle Dijitalleşiyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Wellness Sektörü Lapis Yazılımı İle Dijitalleşiyor- Güncel Haberler

15 ÜLKEDE 400’DEN FAZLA WELLNESS KULÜBÜNÜN DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE DESTEKÇİSİ LAPİS

 

Lapis, sektördeki 25 yıllık tecrübesiyle fitness merkezleri, oteller, SPA işletmeleri, yoga ve antrenman stüdyoları ile su parklarının yönetimi için güçlü araçlar ve raporlar sağlayarak wellness sektörünün dijitalleşme yolculuğunu destekliyor. Gittikçe kalabalıklaşan ve karmaşıklaşan tesislerin yönetiminde ciddi zorluklar yaşandığının farkında olduklarını belirten Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, hem tesis maliyetlerini azaltan hem de verimli bir yönetim olanağı sunan Lapis yazılımının yurt içinde ve yurt dışında 400’den fazla tesiste kullanıldığını söylüyor.

 

Spor salonları ya da SPA merkezleri gibi sağlıklı yaşam merkezlerine yönelik ilgi gün geçtikçe artıyor. Üye sayısı arttıkça kalabalıklaşan ve yönetimi karmaşıklaşan bu tesisler için Senkron Yazılım tarafından geliştirilen web tabanlı Lapis, güçlü araçlarıyla tesislerin etkili ve kolay biçimde yönetilmesini sağlıyor. Sektördeki 25 yıllık tecrübesiyle tesis yöneticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Lapis’in kullanıcı dostu ve duyarlı bir yazılım olduğunu aktaran Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, wellness sektörünün bu yazılım sayesinde dijitalleşme yolculuğunun hızlandığını vurguluyor. Üyelerin tesis deneyimlerinin maksimum seviyeye çıkarılmasını destekleyen Lapis, aynı zamanda sektördeki yüksek marka değeri ve bilinirliği ile kullanılan tesislere prestij de kazandırıyor.

 

Wellness Sektörü İçin En Güçlü Yönetim Yazılımı

 

Fitness merkezleri, SPA işletmeleri, stüdyolar ve su parkları için geliştirilen Lapis, online rezervasyon ve satış işlemlerinden otel yazılımlarıyla entegrasyona kadar birçok özel araç sunuyor. Tesis yönetimini daha verimli ve daha güçlü bir yönetim için desteklerken buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini de artırıyor. Özelleştirilmiş araçlarıyla yöneticilerin tesislerini etkili bir biçimde değerlendirmelerini ve daha stratejik kararlar alabilmelerine de olanak tanıyor. Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, rezervasyon gibi işlemlerin mobil uygulama sayesinde üyeler tarafından da gerçekleştirilebildiğini ve bu sayede ekstra personel ihtiyacının azalmasıyla maliyetlerde de ciddi düşüşlerin görüldüğünü rajul kozmetik paylaşıyor.

 

15 Ülkede 400’den Fazla Kulüp Tarafından Tercih Ediliyor

 

Kuvvetli raporlama araçları ile tesislere güç ve verimlilik kazandıran bir çözüm yazılımı olarak Lapis, pazarının hakimi donanım çözümü ortaklarıyla daha önce denenmemiş birçok yenilikçi yöntemi sektörde uygulayan ilk yönetim yazılımı olma özelliği taşıyor. Tesis yöneticilerinin bulundukları mekandan bağımsız olarak istenen her an, her türlü cihazdan erişebildikleri Lapis, birden çok şubesi olan markalar için tek ekranda yönetim imkanı da sağlıyor. Yurt içinde ve yurt dışında 400’den fazla işletmenin Lapis’i tercih ettiğini paylaşan Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, Lapis’in eksiksiz ve sorunsuz yönetim sağlayan profesyonel bir sistem olduğunu aktarıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Wellness Sektörü Lapis Yazılımı İle Dijitalleşiyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rosatom Teknik Akademisi, Akkuyu NGS sahasında lisanslı personele eğitim vermeye başladı- Güncel Haberler Gölcük’te Ecdat Yadigarı I Bir Tarihi Eser Daha Yeniden İhya Oluyor- Güncel Haberler HUAWEI MatePad 11, akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar arasında kesintisiz etkileşim sağlıyor- Güncel Haberler Yanlış tarım uygulamaları İç Anadolu’da obrukların artmasına neden oluyor – Güncel Haberler CHP’li Sertel’den Halkbank yönetimine ilan ve reklam eleştirisi – Güncel Haberler Didim Belediyesi Ekipleri Kısa Sürede Binlerce Aileye Ulaştı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat