Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yale’nin özel fırsatları ile bu bahar ev güvenliğinizi arttırın- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » Yale’nin özel fırsatları ile bu bahar ev güvenliğinizi arttırın- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Baharın gelişiyle birlikte ev güvenliğinizi geliştirmek ve yeniden tasarlamak için, Yale’nin bahara özel fırsatlarını kaçırmayın. 

 

Bahar yaklaşırken hayatımızı düzenler,evimizi temizler ve iyileştirilebilecek alanlara odaklanmaya başlarız. Bu değişimler söz konusu olduğunda ev güvenliğini de ihmal etmemek gerekir. Yale'nin ev güvenliği ürünleri ile evinizin ve bahçenizin yaz aylarına ve açık havaya hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Akıllı kilide  geçiş yaparak anahtarlarınızla vedalaşın

 

Yale Linus® Akıllı Kilit ile anahtarlarınızla sonsuza dek vedalaşabilirsiniz. Modern ve şık tasarımıyla her eve uygun olan Linus®, yaklaştığınızı algılıyor ve kilidi açıyor. Otomatik kilitleme özelliği ile evden ayrıldığınızda kapıyı anında kilitliyor. 

 

Yakınlarınız için yedek anahtar yaptırmanıza da gerek kalmıyor. Yale Access uygulaması sayesinde siz yokken eve gelmek isteyenlere sanal anahtar ile yetki vererek 

eve giriş yapmalarını sağlayabiliyorsunuz. Evinize giriş ve çıkışları doğrudan kontrol edebiliyorsunuz. 

 

Bahçenizi, bahçe bakımı ve güvenlik kameraları ile yaza hazırlayın

 

Bahçenizin bahar bakımını yaparken kaliteli bir güvenlik kamerasına yatırım yaparak daha güvenli bir dış mekana sahip olabilirsiniz. 

 

Yale Güvenlik Kameralarının canlı HD görüntüleme ve gelişmiş gece görüşü özellikleri, kullanıcılara hava durumu veya günün saatinden bağımsız olarak net görüntü sağlıyor. Özelleştirilebilir algılama özelliği, evi çevreleyen belirli alanların izlenmesine de olanak tanıyarak kullanıcılara bahçeleri ve bina çevreleri için tam koruma sunuyor. 

 

Depolarınızı asma kilitlerle koruyun

 

Evinizi yaza hazırlarken, bireysel ihtiyaçlara göre değişen güvenlik seviyelerine hitap eden Yale asma kilitleriyle depolarınızda ve dış mekanlarda duran eşyalarınızı güvende tutuyor. 

Yüksek güvenlikli Yale asma kilitleri hava koşullarına karşı da dayanıklı.

 

Akıllı ışıkları kullanarak güvenliğinizi arttırın 

 

Baharda akşamların hala karanlık olması sebebiyle dış mekan aydınlatması yılın bu zamanı için akıllı bir yatırım olabilir. 

 

Linus® Akıllı Kilit ile birlikte çalışabilen Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi kapıyı açtığınız anda ışığı yakacak şekilde programlanıyor. Evinizin iç kısmının görünürlüğünü arttırıyor. 

 

Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi ile birlikte çalışan Yale Sync Akıllı Ev Alarmı, üst düzeyde caydırıcılık sağlıyor. Alarm tetiklendiğinde Philips Hue akıllı aydınlatmaları yanıp sönüyor ve kırmızıya dönüyor. Bu sayede şüpheli bir etkinliği komşularınıza  bildirebiliyor, davetsiz misafirleri korkutup kaçırabiliyor.

 

Kasaya yatırım yaparak değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayın

 

Evinizi yeniden düzenlerken, önemli belgelerinizi, takılarınız gibi değerli eşyalarınızı güvende tutup saklayabilirsiniz. Yale kasa serisi, ihtiyacınız olan koruma düzeyine göre anahtar, parmak izi veya şifre ile açılabiliyor. Askı, aydınlatma ve raf özellikleri ile tüm saklama ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yale’nin özel fırsatları ile bu bahar ev güvenliğinizi arttırın- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Başarılı öğrencilere Salihli TSO’dan ödül- Güncel Haberler Tadilat nedir? VakıfBank Kültür Yayınları üçüncü yaşını üç bin fidanla kutluyor- Güncel Haberler Coşkunöz Holding, güçlü büyümesini 2021 yılında da sürdürdü- Güncel Haberler Siber suç oranı gençler arasında artıyor- Güncel Haberler Ankaralı çocuklar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Eti Çocuk Tiyatrosu’nun “Mutluluk Denince Akla” oyunuyla kutladı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat