Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yangın Hizmet Grubu 4. toplantısını yaptı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Yangın Hizmet Grubu 4. toplantısını yaptı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Yangın Hizmet Grubu 4. toplantısını yaptı- Güncel Haberler

Kocaeli Yangın Hizmet Grubu toplantısı Büyükşehir İtfaiye Dairesi Başkanlığında yapıldı.

 

Kocaeli Yangın Hizmet Grubu toplantısı Büyükşehir İtfaiye Dairesi Başkanlığınca Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda İtfaiye Dairesi Başkanı Ömer İslamoğlu, “Yangın riskini azaltmak için birlikte çalışmalıyız” dedi.

 

YANGIN HİZMET GRUBU TOPLANTISI

Kocaeli Afet Müdahale Planı kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı sorumluluğunda yürütülmekte olan yangın hizmet (çalışma) grubu planı destek çözüm ortaklarının katılımı ile İl Afet Acil Durum Yönetim Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

“YANGIN RİSKİNE KARŞI BİRLİKTE ÇALIŞMALIYIZ”

Toplantı Yangın Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı Yöneticisi İtfaiye Dairesi Başkanı Ömer İslamoğlu’nun konuşması ile başladı. İslamoğlu, “2016 yılından bugüne kadar 4. toplantımızı yapıyoruz. İl Yangın Hizmet grubu olarak 2 yıldır pandemi nedeniyle toplantı yapamadık. Önümüzdeki günlerde tatbikatımızı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Kocaeli’nde 14 OSB’miz var. Bu yüzden beraber hareket ederek kentin yangın güvenliğini birlikte sağlamış oluruz. Paydaşlarımızla birlikte üzerimize ne görev düşüyorsa yapmak zorundayız” ifadesini kullandı. 

 

TOPLANTI KONULARI

Destek çözüm ortaklarıyla tanışma ve yangın hizmet (çalışma) grubu planı sunumu yapılan toplantıda olası yangınlara karşı ana çözüm ortağı ile destek çözüm ortaklarının afet öncesi kabiliyetlerini ve destek imkanlarını bilmek, olası yangın durumlarında destek çözüm ortaklarının karar verme makamındaki idarecilere ulaşılabilir olması, yangının hızlı bir şekilde yayılması göz önüne alınarak yöneticilerin gerekli hassasiyeti göstererek yardım ekiplerini olay bölgesine seri ve hızlı bir şekilde ulaştırması konuları üzerinde duruldu.

 

SAHA TATBİKATI

Toplantıda ayrıca kurum ve işletmelerin yapacakları binalarda proje aşamasında itfaiye önleme ve eğitim müdürlüğü proje ekiplerinden destek almasına, kurumların ve işletmelerin oluşturacakları acil durum ekiplerini Büyükşehir İtfaiye KOBİTEM ekiplerinden almasına karar verildi. Ayrıca destek çözüm ortaklarının katılımı ile sonbahar aylarında saha tatbikatının gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yangın Hizmet Grubu 4. toplantısını yaptı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Milli Mücadele Müzesi’nin Projesi Son Aşamada- Güncel Haberler Can Bonomo ve Evrencan Gündüz İstanbul Cevahir’de- Güncel Haberler Konuşmadan Çok Şey Anlatan Dudaklar Kiss NFT Sergisinde- Güncel Haberler EÜ Emel Akın Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden “Karma Temalı Öğrenci Defilesi”- Güncel Haberler Sanatseverler Akbank’ın ana partnerliğinde 17’nci kez Contemporary İstanbul ile buluştu- Güncel Haberler Nippon Paint ve ArchClub genç mimarların mesleki gelişimine destek veriyor

REYTING SONUÇLARI

29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat