YASAK ELMA SON DAKİKA! YASAK ELMA SON BÖLÜM! YASAK ELMA YENİ BÖLÜM!

23.11.2020

0 Yorum

Yasak Elma‘dan Şahika’nın da dediği gibi resmen bir devir kapandı. Halit ARGUN’un ölümü kandırdığı üç kadının elinden oldu. Tabi işler bu raddeye gelene kadar epey şey değişti. Mesela YılŞah birlikteliği. Yıldız denize düşen yılana sarılır misali etrafındaki en tehlikeli yılana Şahika’ya sarıldı. Şahika ilk defa belli ki fark etmeden iyi bir şey yaptı. Yıldız’a yani […]

YASAK ELMA SON DAKİKA! YASAK ELMA SON BÖLÜM! YASAK ELMA YENİ BÖLÜM!

Yasak Elma‘dan Şahika’nın da dediği gibi resmen bir devir kapandı. Halit ARGUN’un ölümü kandırdığı üç kadının elinden oldu. Tabi işler bu raddeye gelene kadar epey şey değişti. Mesela YılŞah birlikteliği. Yıldız denize düşen yılana sarılır misali etrafındaki en tehlikeli yılana Şahika’ya sarıldı. Şahika ilk defa belli ki fark etmeden iyi bir şey yaptı. Yıldız’a yani doğru kişiye yardım etti. Normalde olsa her zaman Ender ve Yıldız dostluğunu savunduğum için asla bu kabul edebileceğim bir şey olmazdı ama Ender’in son yaptıklarından sonra Yıldız için başka çare kalmadı. Bir zamanlar Halit dibe vurmuşken Yıldız kendi elleriyle sevsin diye Halit’e gösterirken şimdi Halit ufacık bebeği annesinden ayırdı. Buna Şahika’nın bile gönlü el vermedi.

Ender Yıldız’a haber uçuruyor Yıldız’ı seviyor diye Aysel’i işinden etmek için yeni bir dadı getirdi eve. Şahika’nın da oyunuyla bu dadı evden gönderildi. Önce Halit Ender’in bulduğu dadının Halit Can’ı ilaçla uyuttuğuna inandırıldı. Ardından Şahika’nın her zamanki taktiği telefon oyunuyla, değiştirilmiş ses kaydıyla Ender Halit Can’a bağırıyormuş gibi yapıldı. Dolayısıyla Halit anında Ender’i boşadı. Böylece Ender 4. Halit 6. evliliğini sonlandırmış oldu. Evet doğru okudunuz tam tamına 6 ve 4. E tabi durum böyle olunca üst üste zaman atlamaları oldu. Ne yazık ki Şahika Yıldız’ın velayeti almasını sağlayamadı. Halit’in dosyayı çok güçlüydü. Yıldız haftalarca yavrusundan ayrı kaldı. Şaşırmamak lazım. Aynısını Ender de yaşamıştı. Halit ” Benim çocuklarım benimle büyür.” diyebilecek kadar bencil ve kötü bir baba. Ender de aynılarını yaşamasına üstelik o zamanlarda ona en çok destek olanın Yıldız olmasına rağmen resmen eli eli üstünde oturdu. İnsaf be kadın! Yazık Halit yazık. Annenden utan bari.

Bu yazıda neler var?

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ender zamanlar su gibi geçince tabiki Kaya’yı ne kadar sevdiğini ve özlediğini daha derinden hissetti. İki koca insan karşı karşıya oturup konuşamadıkları için daha doğrusu konuşmakta bu kadar geç kaldıkları için barışma da pek mümkün olmadı. Kaya zaten Ender sırf hırsından dolayı 4. evliliğini yapmışken tekrar Ender’le barışacak bir adam değil. En azından bunu kaldıramayacak kadar ağır bir adam. Dizinin en güzel seven adamı harcandı matmazel. Elveda Kaya EKİNCİ! Şeytan bir kadından bir âşık çıkaran koca yürekli adam hoşça kal. Hoşça kal Barış KILIÇ. Emeklerine sağlık. Kaya karakteriyle birlikte Kerim de ortağı yüzünden hapse girdi. Dolayısıyla Gökhan Alkan da diziden ayrıldı. Kerim Yıldız’a telefonda müthiş bir veda etti. Erim ve Yiğit de okumaya yurt dışına gidince Doğaç YILDIZ‘ a da hoşça kal demek zorunda kaldık. Bu arada Zehra Kerim’in ortağıyla evlendi.

Bu kadar çok şeyin olduğu bölümde belki de en aksiyonlu sahne sondaydı. Halit Argun öldü. Bu sahnenin en güzel tarafı da kadın dayanışmasıydı. Halit eve bebeğini görmeye gelen Yıldız’ı itip kakınca buna şahit olan Şahika ve Ender Halit’le boğuştu. Üç kadın ve Halit bir boğuşma halindeyken Halit düştü ve öldü. Bu 3 kadın için de büyük bir şok oldu. Ender için de Şahika için de Yıldız için de yeni bir dönem başlıyor. Talat BULUT 85 bölüm emek verdiği Yasak Elma kadrosundan ayrılmış oldu. Hoşça Kal Talat BULUT. Emeklerine sağlık.

Yasak Elma yeni bölüm…Yeni bir dönem başlıyor derken boşuna demiyoruz. Birden boşalan kadro yeni isimlerle dolmalıydı. Yeni isimler belli bile. Erdal ÖZYAĞCILAR belli ki Argun Holding için gelecek. Büyük isim büyük bir olayla gelecektir. Halit’in boşluğunu birinin doldurması gerekiyordu. Erdal ÖZYAĞCILAR çok güzel bir seçim. Aynı zamanda Gülenay KALKAN da Yasak Elma’ya dahil oldu. Muhtemelen Erdal ÖZYAĞCILAR’ın karakteriyle bir bağlantısı vardır. Son olarak ta en son Savaşçı dizisinde gördüğümüz Berk OKTAY Yasak Elma’ya dahil oldu. Böylece daha önce İlişki Durumu Karışık dizisinde beraber izlediğimiz Berk OKTAY ve Eda ECE tekrar buluşmuş oldu. Sosyal medyadan fotoğraflar gelmeye başladı bile. Takipte kalın. Son gelişmeler için yine bekleriz. Zira net bir geçiş yapan bu diziyle ilgili yeni gelişmeler olacak gibi.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ