YASAK ELMA YENİ SEZON FRAGMANI

30.07.2020

0 Yorum

Yasak Elma yeni sezon fragmanı yayınlandı. Şahikanın hapse gidiğini görmek hepimizin yüreğine su serpti. Fragman sonundaki kadın dikkatleri çekti. Bakalım Şahika hapiste kimlerle karşılaşacak?

YASAK ELMA YENİ SEZON FRAGMANI

Yasak Elma geçtiğimiz günlerde sosyal medya ve benzeri mecralarda yeni sezon çekimlerine başladığını duyurmuştu. Hatta oyuncuların setten fotoğrafları ve paylaşımları oldukça dikkat çekmişti. Yeni sezon hazırlıklarını bitirip çekimlerine başlayan dizi yeni sezon fragmanıyla bomba gibi girdi.

Yeni sezon fragmanında Şahika’nın muhtemelen çevirdiği dolaplar ve ölen sözde kocası sebebiyle hapse girdiğini görüyoruz. Bu oldukça heyecan verici. Özellikle Şahika’nın etrafına endişeyle bakması ve korkması bizi oldukça etkileyecek. Yasak Elma yeni sezonda da izleyici çekeceğe benziyor. Zaten başrolleri çıktıktan sonra reyting arttıran tek dizi olarak tarihe geçeceğini düşünüyorum.

YASAK ELMA

Yeni fragmanda dikkatimi çeken bir başka detay fragmanın sonundaki kadın. O kadın bu sezonun bomba ismi olacak belli ki. Yeni bir kadın karakter giriyor ama kim? Bununla ilgili çeşitli komple teorileri dönse de bir netlik var mı bilmiyoruz. Yasak Elma yeni sezonda yeniden Fox’ta. Yeni sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Heyecanla bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=xvY8SVf2EKo

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ