Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yemeksepeti moto kuryesi mücadeleye çağırıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Yemeksepeti moto kuryesi mücadeleye çağırıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye Komünist Partisi üyelik başvuruları her geçen gün artmaya devam ediyor. Yeni üyeler Parti'ye katılma hikayelerini çeşitli videolarla anlatıyor ve videolar TKP'nin sosyal medya hesaplarından paylaşılıyor. Bugün yayınlanan yeni videoda Yemeksepeti Banabi kuryesi olarak çalışan Cesur isimli bir emekçi Parti gönüllüsü olma hikayesini anlatıyor.

 

Videoda daha önce AKP üyesi olduğunu söyleyen Cesur, TKP ile tanıştıktan sonra tüm önyargılarının kırıldığını ve emekçilerin hakları için bir araya gelmesi gerektiğini söylüyor. Bir süre önce hakları için mücadeleye başlayan moto kuryelerin direniş sırasında karşılaştıkları engellemelerden de bahseden Cesur, tüm bu hak gasplarını örgütlü mücadele ederek aşabileceklerini belirtiyor.

 

TKP gönüllüleri bir araya gelmeye çağırıyor

Türkiye Komünist Partisi Ocak ayında gerçekleştirdiği Olağanüstü Konferansı'nın ardından bir örgütlenme kampanyası başlatmış ve bu kapsamda TKP gönüllüleri ile hazırlanan videolar yayınlamaya başlamıştı. Videolarda TKP gönüllüleri Parti'ye katılma nedenlerini kendi cephelerinden anlatıyor ve ülkenin gidişatından memnuniyetsiz olan herkesi mücadele etmeye çağırıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yemeksepeti moto kuryesi mücadeleye çağırıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Büyükşehir’le yalnız değilsiniz- Güncel Haberler Nilüfer atölyelerinde yıl sonu etkinlikleri- Güncel Haberler Bu Festivalde Sanat Her Alanda- Güncel Haberler Rusya-Ukrayna savaşı sonrası bölgesel güvenlik Ege’de konuşulacak- Güncel Haberler Akıllı İhbar Sistemi devreye girdi, büyük bir felaket önlendi- Güncel Haberler Kendimden Hallice’den Yeni Şarkı: “Kötüsünü Kendime Yaptım”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat