Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yenilenen Çerkeşli-Tavşancıl yolunun çizgileri çizildi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Yenilenen Çerkeşli-Tavşancıl yolunun çizgileri çizildi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dilovası’nın Çerkeşli Köyü ile Tavşancıl Mahallesi arasındaki ulaşımı sağlayan ve Büyükşehir tarafından yenilenen yolun şerit çizgileri çizildi

 

Şehirdeki ilçe merkezlerinde bulunan caddelerin yol konforunu arttırarak vatandaşların hizmetine sunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelerindeki yollarında yenilemesini gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Dilovası Çerkeşli-Tavşancıl Mahalleleri arasında bulunan Tavşancıl Sokak, Kahramanlar Caddesi (bir kısmı) ve Mehmet Yıldırım Caddesi’nin (bir kısmı) üstyapı çalışmaları tamamlandı. Yenilenen bu yolların şerit çizgileri çizilerek estetik bir görünüme kavuşması sağlandı.

 

13 BİN 490 TON ASFALT SERİLDİ 

Dilovası Çerkeşli-Tavşancıl Mahalleleri arasında bulunan Tavşancıl Sokak, Kahramanlar ve Mehmet Yıldırım Caddeleri, Kömürcüler OSB güzergâhında olması sebebiyle yoğun kullanılıyor. Bu bağlamda doğal nedenlerden dolayı bozulan yolun yenilenmesinde 5 bin 830 ton bitümlü, 4 bin 454 ton binder ve 3 bin 206 ton aşınma asfalt üç tabaka halinde serildi. 2 bin 178 metreye yapılan asfalt tabakalarını serimi öncesinde 11 bin 304 ton PMT malzemenin serimi gerçekleştirilmiş oldu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yenilenen Çerkeşli-Tavşancıl yolunun çizgileri çizildi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Bilgin; “Sivas’ta Uyum İçerisinde Çalıştık- Güncel Haberler Eker’in online olarak düzenlediği 23 Nisan Çocuk Koşusu başlıyor Kırçova’da Geleneksel Toplu Sünnet Şöleni- Güncel Haberler Başkan Büyükkılıç Miniklere Karne Dağıttı- Güncel Haberler PepsiCo dünyaya örnek olan inovatif projesi KazandıRio’nun yeni vizyonu için Hackathon düzenliyor- Güncel Haberler Börezli Mahallesi’nde Yol Çalışmaları Devam Ediyor – Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat