Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Öldü mü? Züleyha Rüya mı Görüyor!

25.12.2020

0 Yorum

Bir zamanlar çukurova 24 aralık perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde neler oldu? Yılmaz öldü mü? Yoksa Züleyha kabus mu görüyor? Uğur Güneş’in diziden ayrılıyor dedikoduları doğru mu? Uğur Güneş diziden ayrıldı mı? Uğur Güneş Kimdir? Uğur Güneş Diziden Ayrıldı mı? Yılmaz Öldü mü? Yılmaz Akkaya (Uğur Güneş): İstanbul’dan Adana’ya Züleyha ile göç eden karakteri canlandırmaktadır. Mert, […]

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Öldü mü? Züleyha Rüya mı Görüyor!

Bir zamanlar çukurova 24 aralık perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde neler oldu? Yılmaz öldü mü? Yoksa Züleyha kabus mu görüyor? Uğur Güneş’in diziden ayrılıyor dedikoduları doğru mu? Uğur Güneş diziden ayrıldı mı?

Uğur Güneş Kimdir? Uğur Güneş Diziden Ayrıldı mı? Yılmaz Öldü mü?

Yılmaz Akkaya (Uğur Güneş): İstanbul’dan Adana’ya Züleyha ile göç eden karakteri canlandırmaktadır. Mert, verdiği sözü tutan, karizmatik ve efendi tavrı ile izleyenleri etkilemektedir. Sevdiği kadın için elini kana bulayan Yılmaz, başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Yaman ailesinden öç almak istemektedir.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları, Konusu, Günü ve Saati , başlıklı yazımız için burayı tıklayıp yazıya ulaşabilirsiniz.

Dizide Demir ve Züleyha araba ile seyrederken arkadan gelen Yılmaz hızla önlerine kırarak aşırı süratle kazaya sebebiyet verdi. Fakat Yılmaz’ın aracı aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkarak uçurumdan aşağı yuvarlanarak feci bir kazaya uğradı. Bu sahneden sonra izleyiciler Yılmaz öldü mü, Yılmaz Akkaya karakterini canlandıran Uğur Güneş diziden ayrılıyor mu sorularını araştırmaya başladı.

bir-zamanlar-cukurova

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Öldü mü, Diziden mi Ayırılıyor?

Bir Zamanlar Çukurova 24 aralık perşembe akşamı yayımlanan son bölümünde ATV ekranlarında yine olay bir sahne ile izleyicileri ekrana kilitledi. Başrollerinde Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık gibi deneyimli ve sevilen oyuncuların görev aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 78. Son bölümünde dizinin fazlarını üzecek gelişmeler yaşandı.

bir-zamanlar-cukurova-yilmaz

Dizide Yılmaz’ın son hızla kullanmış olduğu araba kontrolden çıkarak uçuruma yuvarlandı. Arkadaki araçta bulunan Demir ve Züleyha’nın gözleri önünde Yılmaz’ın kullanmış olduğu araç uçurumdan aşağı yuvarlanarak çok büyük bir şok yaşattı. Paramparça olan Yılmaz’ın aracında Yılmaz kanlar içinde görüldü. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 78. Bölümünde Uğur Güneş’in hayat vermiş olduğu Yılmaz’ı Demir sıkıştığı arabadan yanmaktan kurtardı.

Bir Zamanlar Çukurova 79. bölüm fragmanı çıktığı an bu linkte olacak. Tıklayıp izleyebilirsiniz.

Hastaneye yetiştirdi. Yoğun bakıma alınan Yılmaz bi müddet sonra kendine geldi. Züleyha’nın tam yüzü güldü derken, Yılmaz’ın bi anda kalbi durdu. Doktorlar ne yaptı ise Yılmaz hayata döndüremedi ve Yılmaz öldü gibi görünüyor. Yılmaz’ın üstünü örtüp morg’a kaldırdılar. Fekeli ve Züleyha yıkıldı. Lakin bu sahne Züleyha’nın gördüğü bi kabusda olabilir. Bir zamanlar çukurova 79. bölümünde herşey ortaya çıkacak. Yılmaz Öldü mü ? Ölmedi mi? İzleyip göreceğiz.

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ