Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

YKS’de YDT (Almanca) birincisi Bilnet Okulları Balıkesir Kampüsünden!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » YKS’de YDT (Almanca) birincisi Bilnet Okulları Balıkesir Kampüsünden!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bilnet Okulları Balıkesir Kampüsü 12. sınıf fen lisesi öğrencisi Mustafa Aytekin 2021 YKS de YDT (Almanca) alanı yerleştirme sonucunda Türkiye birincisi oldu.

 

Üniversite hayali kuran yüzbinlerce gencin katıldığı YKS’de Bilnet Okulları öğrencisi Mustafa Aytekin, YDT Almanca alanında Türkiye 1.si oldu. Bilnet Okulları her sene gerçekleştirilen YKS sınavında büyük başarı yakalayarak bu sene de geleneği bozmadı. Balıkesir Bilnet Okulları Fen Lisesi öğrencilerinden Mustafa Aytekin 2021 YKS de YDT (Almanca) alanı yerleştirme sonucunda Türkiye birincisi oldu. 80 soruda 75 doğru yaparak YDT Almanca birincisi olan AYTEKİN,” Bu başarı çok çalışmanın ürünü. Emeğimin karşılığını aldığımın kanaatindeyim. Herkesin kendi çalışma yöntemini bulması lazım. Ben kendiminkini bulduğum için başarılı oldum. Tıp okumak istiyorum.” dedi.

2 milyon 800 bine yakın adayın katılımıyla 26 – 27 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleştirilen Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve Yabancı Dil Sınavı (YDT) sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından birinciler de netleşmeye başladı. Açıklanan sonuçlar neticesinde Bilnet Okulları öğrencilerinden Mustafa Aytekin, YKS de YDT (Almanca) alanı yerleştirme sonucunda Türkiye birincisi oldu.

Doğru eğitimle doğru gelecek 

Bilnet Okulları Kampüsü yetkililerince yapılan açıklamada, “Öğretim bir süreçtir ve büyük emek ister. Sınav sonucu ise bu süreçte verilen emeklerin bir meyvesidir. Bilnet Okulları olarak okul, aile, öğrenci koordinasyonunun sağlanmasına büyük önem verdik ve bu sayede başarıyı yakaladık. Başarılarından dolayı öğrencimizi ve ailesini tebrik eder, bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi kutlarız.” ifadelerine yer verildi. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YKS’de YDT (Almanca) birincisi Bilnet Okulları Balıkesir Kampüsünden!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  MediaMarkt’ın stokları eritme kampanyası devam ediyor- Güncel Haberler Uluslararası Food Fest Antalya 800 bine yakın ziyaretçinin katılımıyla sona erdi- Güncel Haberler Dursun Ali Erzincanlı ile şiir ziyafeti- Güncel Haberler Tübitak 4006 Bilim Fuarı Açıldı- Güncel Haberler “Parfüm şişelerimde, Zeynep Kartal kadınını yansıtmak istedim” D vitamini desteği koronovirüs ile mücadelenin en etkili araçlarından biri – Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat