Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yüreğinin sesinden gidince daha mı kolay kavuşur insan sevdiğine?- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Yüreğinin sesinden gidince daha mı kolay kavuşur insan sevdiğine?- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Fabien Toulmé'nin gerçek kişilerden ve yaşanmış olaylardan esin alarak şekillendirdiği Hakim'in Yolculuğu serisindeki kitaplar Temmuz ayı boyunca tudem.com'da yüzde 35 indirimli.

Sığınacak bir liman bulamadan yitip giden göçmenlere adanmış bu etkileyici grafik roman serisi,
okuru Suriye'deki savaş nedeniyle sahip olduğu her şeyi geride bırakıp yeni ve daha ''yaşanabilir'' bir hayat kurma hayaliyle yollara düşen kendi hâlinde bir bahçıvanın mücadelesine tanıklık ettiriyor. Seri, genç adamın Şam'ın güney banliyösünden başlayarak Lübnan, Ürdün, Türkiye, Yunanistan, Makedonya, Sırbistan, Macaristan, Avusturya ve İsviçre üzerinden Fransa'nın Aix-en-Provence şehrinde noktalanan zorlu yolculuğunu odağına alıyor.

Toplumsal yansımaları küresel boyutta hissedilen mülteci krizini farklı açılardan ele alan Toulmé, pek çokları için birer ''öteki'' olarak nitelenen mültecilerin yaşadıklarını anlamak ve anlatmak için çaba göstermekle kalmıyor; insanlık onuru gibi önemli bir konuya da dikkat çekiyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yüreğinin sesinden gidince daha mı kolay kavuşur insan sevdiğine?- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Gölcük Belediyesi Fotoğraf Yarışmalarında Dereceye Girenler Ödüllerine Kavuşuyor- Güncel Haberler Red Bull Dance Your Style  elemelerinde üçüncü durak İstanbul- Güncel Haberler Harran Üniversitesi, 2021-2022 Yılı Akademik Açılış Törenini Yaptı- Güncel Haberler Ünlü şefler TOÇEV’in Kutlamalar Kitabı için Hilton İstanbul Bosphorus’ta buluştu- Güncel Haberler Öğrencilerin yüzde 83’ü oyunla öğreniyor- Güncel Haberler Perşembe Sineması’nda Bu Hafta:  “Lo strano suono della felicità” [Mutluluğun Tuhaf Sesi]- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat