Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Zahide Yetiş, Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı’nda- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Zahide Yetiş, Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı’nda- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Binlerce ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına satışa sunulduğu Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı, VIP günüyle başladı. Çadırın açılışına katılan ünlü sunucu Zahide Yetiş, her yaşam biçimine ve bütçeye hitap eden tasarımları tek tek inceleyerek, alışveriş yaptı.

 

Dünya trendlerini takip eden tasarımları ve imza attığı ilklerle Türk tüketicisinin LoveMark’ı seçilen Atasay’ın geleneksel ‘Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’, VIP günüyle kapılarını açtı. Atasay Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, Atasay Mücevherat Yönetim Kurulu Üyesi ve Kreatif Başkanı Çiğdem Kamer ve Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa, Atasay Moda Konsept Danışmanı ve Intercolor Uluslararası Renk Konseyi’nin Türkiye temsilcilerinden biri olan Özlem Süer’in de aralarında bulunduğu seçkin isimler katıldı. Atasay’ın Yenibosna’daki merkez çadırını geçtiğimiz yıl ziyaret ederek en çok alışveriş yapan mücevherseverlere özel alışveriş imkânı sunulduğu açılışın en ilgi çeken isimlerinden biri, ünlü sunucu Zahide Yetiş oldu. Yetiş, kolyeden yüzüğe, bilezikten düğün setine binlerce ürün çeşidinin yer aldığı çadırı gezerek, hem kendisi hem sevdikleri için alışveriş yaptı. Zahide Yetiş, takı takmayı her zaman çok sevdiğini belirterek, “Takılar tarzımı, enerjimi yansıtmamda en büyük yardımcılarım ve stilimin en büyük tamamlayıcıları. Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı’ndan hem kendim hem sevdiklerim için alışveriş yaptım. Şahane ürünler var. Mücevherseverler bu fırsatı kaçırmasın” dedi.

 

Takı tutkunları için çok özel seçenekler var

Bu yıl 13.sü düzenlenen Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı, Yenibosna’daki merkez çadırının yanı sıra Türkiye genelindeki tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinde eş zamanlı olarak, 13-16 Ekim tarihlerinde düzenleniyor. Sadece 4 gün süren ‘Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nde, takı tutkunlarını eşsiz ve kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor. Her yaşam biçimine ve bütçeye hitap eden, geçmiş sezona ait binlerce ürünün satışa sunulduğu çadırda, bu yıl altın ürünler 559 TL’den, pırlanta ürünler 1690 TL’den başlayan fiyatlarla ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Her yıl ilginin katlanarak arttığı çadır günlerinde ayrıca pırlanta alışverişi yapan tüm ziyaretçilere pırlantalı yıldız kolye de hediye ediliyor.

 

Yenibosna Altın ve Pırlanta Çadırı, 09:00-20:00 saatleri arasında açık olacak

Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, geçmiş sezon ürünlerini özel fırsatlarla tüketicileriyle buluşturduğu, Yenibosna’daki Altın ve Pırlanta Çadırı, 09:00-20:00 saatlerinde, mağazalar ise 10:00-22:00 arasında hizmet veriyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Zahide Yetiş, Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı’nda- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Dahmer Dizisindeki Seri Katil Gerçekte Kim? Eskişehir’in tohumları İzmir’de de vatandaşlarla buluştu- Güncel Haberler Sakarya Meydan Muharebesi Haymana Etkinlikleri- Güncel Haberler Aydem Enerji, Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ne imza attı- Güncel Haberler Dikili Kitap Günleri Kapılarını Açtı- Güncel Haberler Mobilde en yüksek skor 4 kategoride de  Türk Telekom’un – Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat