Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

20 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları: Kendi Düşen Ağlamaz Zirveye Oturdu!

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 20 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları: Kendi Düşen Ağlamaz Zirveye Oturdu!
Google News Abone Ol

20 Temmuz perşembe reyting sonuçları nasıl oldu? 20 Temmuz 2023 Perşembe günü yayınlanan televizyon dizileri, filmler ve haber bültenleri arasındaki reyting yarışı sona erdi. Reyting sonuçlarına göre, en çok izlenen dizi “Kendi Düşen Ağlamaz” oldu. Total reytinglerinde birinci sırada yer alan dizi, TRT1 kanalında yayınlandı. TV8 kanalında yayınlanan “Masterchef Türkiye All Star” ise ikinci sırada yer aldı. Kanal D’de ekrana gelen “Ya Çok Seversen” ise üçüncü sırada yer aldı.

20 temmuz perşembe reyting

AB reytinglerinde ise birinci sırada “Masterchef Türkiye All Star” yer aldı. İkinci sırada “Ya Çok Seversen” ve üçüncü sırada ise “Kendi Düşen Ağlamaz” yer aldı.

20 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

20 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları: Kendi Düşen Ağlamaz Zirveye Oturdu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

514 Aileye Isınma Yardımları Teslim Edildi- Güncel Haberler 667 bin ziyaretçi ağırlayan Adana Lezzet Festivali’nde 261.500 kg et tüketildi- Güncel Haberler Marmarabirlik çalışanlarının öykü molası – Güncel Haberler Keçiören’de Konforlu Kütüphaneler- Güncel Haberler Sabancı Vakfı’nın Bu Yıl Hibe Desteği Verdiği Anka Üreten Kadın Derneği, Meslek Odaları Eğitimlerine Başladı- Güncel Haberler Umranto Tiktok’ta farklı video konseptiyle dikkat çekiyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat