casino siteleri - slot siteleri

Çukur’a Yeni Katılan Oyuncular! İrem Sak Kimdir? Suna Yıldızoğlu Kimdir? Mustafa Avkıran Kimdir?

06.09.2020

92 Kişi Okumuş

0 Yorum

Çukur’a Yeni Katılan Oyuncular! İrem Sak Kimdir? Suna Yıldızoğlu Kimdir? Mustafa Avkıran Kimdir?

Çukur’a Yeni Katılan Oyuncular! Çukur dizisinin yeni sezonu olan 4. sezon büyük bir merakla büyük kitlesi tarafından bekleniyor. Peki dizilerde çoğunlukla olan oyuncu kadrosundaki değişiklikler çukurda da meydana geldi mi? Tabi ki geldi sizlere bugün çukur dizisine yeni sezonda dahil olan oyunculardan bahsedeceğim.

Çukur’a Yeni Katılan Oyuncular! İrem Sak Kimdir?

Seren rolüyle yeni sezonda karşımıza Sivaslı güzel İrem sak çıkacak. Dizide Arık Böke’nin kuzeni karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu irem sak daha önce farklı projelerde ismi geçti fakat uzun süredir herhangi bir dizide oynamıyordu. Kendisinin diziye renk katacağından hiç mi hiç süphemiz yok kendisine başarılar dileriz
Peki irem sak kimdir?
Güzel oyuncu irem sak 9 şubat 1986 da sivasta dünyaya gözlerini açtı kendisi çerkez kökenlidir. Kendisi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.
İrem Sak’ın rol aldığı diziler ve filmler:

Çukur İrem Sak’ın Rol Aldığı Yapımlar

2019 – Bir Aile Hikayesi (Müjde Karakterine Can Verdi
2015 – 2018 – Güldür Güldür (Sinem Karakteri)
2018 – Ölümlü Dünya (Sinema Filmidir)
2017 – Martı (Nurgül) (Sinema Filminde Rol Almıştır)
2016 – Dönerse Senindir (Defne karakteri ile karşımıza gelmiştir.
2016 – Dedemin Fişi (Kader karakteri ile ekranlara çıkmıştır.)
2011 – 2014 – Yalan Dünya (Tülay karakterini canlandırmıştır.)
2011 – 5’er Beşer (Sinem karakterine hayat verdi)
2010 – Şen Yuva (Şehrazat karakterini canlandırdı

Çukur’a Yeni Katılan Oyuncular! Çukur Suna Yıldızoğlu Kimdir?

Dizinin yeni sezonuna dahil olan bir diğer isim Suna Yıldızoğlu. Karakteri henüz belirlenmemiştir. Suna yıldızoğlu 16 şubat 1955 yılında ingilterenin bornematuh şehrinde ingiliz bir ailenin kızı olarak dünyaya gözlerini açmıştır kendisi.Gerçek adı sonja eady olan deneyimli oyuncu 1974’te Türkiye ye gelişinin ardından sanatçı olan Kayhan Yıldızoğlu ile hayatlarını birleştirdi Türk vatandaşı olmasının ardından tiyatrocu olma yolunda adımlarını hızlı bir şekilde attı. Tiyatro oyunculuğunun ardından sinema oyunculuğuna da adım attı. Peki suna yıldızoğlu nu nereden tanıyoruz? Hepinize tanıdık gelmiştir çünkü Suna Yıldızoğlu Zeki Alasya , Cüneyt arkın, Metin Akpınar, Kemal Sunal ve Metin bilgin ile bir çok yapımda rol almışlardır.

Çukur’a Yeni Katılan Oyuncular! Çukur Mustafa Avkıran Kimdir?

Mustafa Avkıran Çukur dizisinin yeni sezonu olan 4. sezona Cengiz Erdenet karakteri ile giriş yapacaktır.

Usta oyuncu Mustafa Avkıran 1963 yılında lezzetler şehri gaziantepte dünyaya gelmiştir. Usta oyuncu 1983 senesinde stanbul Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından istanbul devlet tiyatrosunda işe başlamıştır.
Filmleri ve dizileri ise say say bitmez usta oyuncunun. Kendisini Kuzey ve Güney dizisinde Kuzey’in babası olarak hatırlayabilirsiniz.
Çukur dizisinin 4. Sezon hazırlıkları son hız devam ediyor. Peki çukur dizisine başka oyuncular eklenecek mi? Eklenmeyecek mi bunların cevabını Reyting Tv’de her zaman alabilirsiniz.

You tube kanalımıza Reyting Tv‘ye  abone olup like atmayı destek olmayı unutmayın.  Dizi reytingleri,  reyting kategorimize  uğramayı unutmayın.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz