Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Heyecanla Beklenen 2 Ağustos Reyting Sonuçları: En Çok İzlenen Yapım ve Birinciler Belli Oldu!

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » Heyecanla Beklenen 2 Ağustos Reyting Sonuçları: En Çok İzlenen Yapım ve Birinciler Belli Oldu!
Google News Abone Ol

Çarşamba günü reyting sonuçları gözleri kamaştırdı! 2 Ağustos AB ve Total reytingler incelemeye değer.  2 Ağustos tarihli reyting sonuçları, ekrana gelen yapımların ardından izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Maviye Sürgün, Yaz Şarkısı ve Benim Güzel Ailem gibi yapımlar, dikkatleri üzerine çekti. Magazin dünyasını takip edenler ve televizyon izleyicileri, 2 Ağustos reyting sonuçlarını titizlikle araştırıyor. Peki, hangi yapım reytinglerde hangi sıralamada yer aldı? Maalesef, 2 Ağustos reyting sonuçları açıklandı. Heyecanla beklenen reyting sonuçlarıyla ilgili güncel bilgileri takip etmeye devam edin.

2 Ağustos Çarşamba Günü Reyting Sonuçları

çarşamba günü reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

 

Heyecanla Beklenen 2 Ağustos Reyting Sonuçları: En Çok İzlenen Yapım ve Birinciler Belli Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Memleket Partisi Konak İlçe Yönetim Kurulu Belli Oldu- Güncel Haberler İstiklal Marşı’nın 100. Yılı Onuruna Pul ve Mühür Tasarım Yarışması Sergisi Açıldı- Güncel Haberler ‘Geleceğin Özel Çocuklarının Eğitimi Projesi İzmir’in Proje Kapanış Ve 14 İşliğin Açılış Programı’ Coşkulu Geçti- Güncel Haberler Anadolu Uygarlıklarından İzler Ankara’da Mastercard sayesinde toplu taşımada hızlı, basit ve güvenli ödeme- Güncel Haberler Microsoft’un yeni Siber Sinyaller Raporu’na göre kimlik hırsızlığı siber suçlar arasında başı çekiyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat