ONUR SAYLAK BABİL’DE

Sıradaki içerik:

ONUR SAYLAK BABİL’DE

e
sv

Dünya’nın bir ucundan, Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen güzel Maria ve Ürgüp’ün en tanınmış ailelerinden birinin oğlu Mustafa’nın aşkını ve imkansızlıkları anlatacak Maria ve Mustafa dizinin başrollerinden bahsettik bu videomuzda.

Maria ile Mustafa Oyuncuları Kimdir?

Maria ile Mustafa Hilmicem İntepe Kimdir?

Hilmi Cem İntepe, Muğla’nın Menteşe ilçesinin Yenice mahallesinde 1992’de dünyaya geldi. 18 yaşına kadar Bodrum’un Güvercinlik mahallesinde hayatını geçirdi. 17 yaşında Latin danslarına yazıldı ve birçok kere salsada Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Ekranlara ilk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmadaki dans gösterisiyle çıktı. Survivor şampiyonu oldu.

Maria ile Mustafa Jessica May Kimdir?

5 Aralık 1993 yılında Paranacity’de doğan güzel oyuncu Jessica May, Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazandıktan sonra model olmak için eğitimine ara vermiştir. Jessica May “Küçük yaşlardan beri içimde modellik yapmak istedi ve 17 yaşında Türkiye’ye geldi. Kısa bir dönem modellik yaptıktan sonra oyunculuk yapmaya başladı.

Maria ve Mustafa dizisi hakkında daha detaylı bilgi için sıradaki yazımıza, buraya  tıklayarak => ” Maria ile Mustafa ” ulaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.