Ramo Dizisi Başrol Oyuncuları! Ramo Kimdir? Sibel Kimdir?

28.08.2020

0 Yorum

Ramo dizisi oyuncuları kimdir? Ramo kimdir? Konusu ve oyuncuları. Ramo dizisi oyuncularıyla dikkat çekiyor. Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinin Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat ve Yiğit Özşener gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Ramo Dizisi Başrol Oyuncuları! Ramo Kimdir? Sibel Kimdir?

Ramo kimdir ? oyuncuları, karakterleri kimlerdir ? Konusu nedir?

Ramo Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Ramo dizisi oyuncularıyla dikkat çekiyor. Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinin Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İdil Fırat, İlker Aksum, Yiğit Özşener, ve Yiğit Özşener gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Ramo Kimdir?

Ramo( Murat Yıldırım) Adana’da karanlık bir dünyada yaşayan bir ailenin gözü kara cesur lideri Ramo kimdir ? Zeki, iş bitirici, mert, kendine özgü yöntemleri olan biri. Düşmanlarına karşı acımasız, sevdiklerine ve mazlum insanlara karşı merhametli fedakâr bir adam… Geçmişi bir zırh gibi kuşanan Ramo’nun, ailesi için yapamayacağı şey yoktur. Fakat sevdiklerini korumak için aldığı kararlar hem kendini hem de ailesini büyük bir savaşa sürükleyecektir… Ve aşka!

Ramo Dizisi Sibel Kimdir?

Ramo dizisinde esas kızı oynayan Sibel, yeraltı dünyasının önemli isimlerinden Cengiz’in kızıdır. İyi eğitim almış eğitimli bir kadın olan Sibel Ramo’ya aşıktır. Sibel ve Ramo’nun ailesi çatışmaya başlayınca büyük bir çıkmazın içerisinde kalırlar, Bakalım Ramo ile Sibel’in aşkı nasıl olacak.

Ramo Dizisi Konusu Nedir?

Yer altı dünyasında haksızlığa ve zalimliğe baş kaldıran ve sevgiyi her şeyin önüne koyan Ramo’nun sıradışı hayatının hayatını, ailesini, dostluğunu, ve aşkının anlatıyor bu dizi.  Adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmanın ekrana geleceği Ramo, merak uyandıran hikayesiyle ekran yolculuğunda 2. sezonuna çıkmaya hazırlanıyor.

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in yazdığı, rejisör koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu, BKM’nin Show TV için hazırladığı yeni dizisi ‘Ramo’ dizisinde, patronuna dikilen ve başkaldıran Ramo’nun sıradışı hayatını, aşkını, dostluğunu anlatılıyor.

Diziler hakkında daha fazla detay, yorum ve paylaşımlar için instagram sayfamızı @reytingtv takip etmeyi, dizi reytingleri için reyting kategorimize uğramayı unutmayın

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ