casino siteleri - slot siteleri

Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

24.09.2020

112 Kişi Okumuş

0 Yorum

Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

Merhabalar Reyting Tv’ye hoşgeldiniz, bugün sizlere ünlülerin eski ve yeni halleri adı altında bir video hazırladık. İyi seyirler. You tube kanalımıza abone olup like atmayı unutmayın.

Karşımızda ilk olarak güzel oyuncu yılların bile yaşlandıramadığı Hülya Avşar geliyor kendisini yeşilçam filmlerinden bile hatırlarız. Eski hali ise bu şekildedir güzel oyuncunun. Dilerseniz Hülya

Avşarın yeni haline geçelim . Güzel oyuncu epey değişmişe ve güzelliğinden ödün vermemişe benziyor.

İkinci olarak karşımıza güzeller güzeli sanatçı hadise çıkıyor. Hadise yılların güzelliğini elden alamadığı nadir insanlardan. Kendisini şu sıralar yeni aşk hayatıyla hatırlıyoruz.

Hadisenin eski hali ise ekrandaki gibidir. Dilerseniz güzel şarkıcının yeni haline bakalım. O Ses Türkiye’nin sarışın güzeli hadise de büyük değişim geçiren isimlerden.

Üçüncü olarak fahriye evcene geçelim. Fahriye evcen büyük bir aşk ile evlendiği burak özçivit ile dünya evine girdikten sonra 1 adet de güzeller güzeli bir çocuk sahibi olmuştur. Kendisinin eski hali ise böyledir. Dilerseniz güzel oyuncunun yeni haline göz gezdirelim. Güzel oyuncu da değişim yaşayan isimlerden.

Dördüncü olarak karşımıza güzeller güzeli Mine Tugay geliyor. Güzelliğiyle manşetlere başlık olan mine tugayın eski hali karşınızdaki gibidir. Dilerseniz yeni haline bakalım. Güzel oyuncu da mükemmel değişimlerden birine sahip.

Beşinci olarak karşımıza Merve Boluğur çıkıyor. Kendisinin eski hali ekrandaki gibidir. Yeni hali ise böyledir kendisinin büyük bir değişim geçirdiği gözlemleniyor yılların güzeleştirdiği insanlardan kendisi.

Altıncı sırada Burak Özçivit var yakışıklı oyuncu Fahriye Evcenin eşidir. Şu sıralar Kuruluş Osman dizisinde boy göstermektedir. eski hali ise bu şekildedir. Yeni hali ise bu şekilde yakışıklı oyuncu yılların yaşlandırmadığı kişilerden yedinci olarak karşımıza İrem Derici çıkıyor güzel sanatçının eski hali ekrandaki gibidir. yeni hali şse bu şekilde güzel oyuncu yılların değiştirdiği isimlerden. Sekizinci sırada Hande Erçel yer alıyor kendisini şuanda Kerem Bürsin ile muhteşem bir Tv dizisinde izliyoruz. güzel oyunun eski hali ekrandaki gibidir yeni hali ise şöyle gerçekten yılların güzelleştirdiği insanlardan kendisi.

Dokuzuncu sırada Serenay Sarıkaya çıkıyor karşımıza, güzel oyuncu yıllardır dizilerde filmlerde boy gösteriyor ve eski hali bu şekilde yeni hali ise bu şekildedir kendisini şu sıralar Cem Yılmaz ile birlikteliğiyle duyuyoruz.

Onuncu sırada ise Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor yakışıklı oyuncu yıllardır mükemmel oyunculuğunu yakışıklılığıyla birleştirenlerden eski hali ise şu şekilde. Yakışıklı oyuncunun yeni hali ise bu şekilde yılların yaşlandırmadığı insanlardan kendisi.

İzlediğiniz için teşekkürler kanalımıza abone olup like atmayın unutmayın.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz