Yalı Çapkını Reytinglerde Zirveyi Korudu!

08.01.2023

0 Yorum

6 Ocak 2023 Cuma günü reyting sıralaması açıklandığında, 3 kategoride zirvedeki isim yine değişmedi

Yalı Çapkını Reytinglerde Zirveyi Korudu!

Star TV’nin sevilen projesi Yalı Çapkını yayına girdiği günden itibaren tam anlamıyla kanalın ayağa kalkmasını sağlamıştı. Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun başrolünde yer aldığı dizi Cuma günü reyting sonuçları zirvesindeki yerini korumayı başardı.

6 Ocak 2023 Cuma günü reyting sıralaması açıklandığında, 3 kategoride zirvedeki isim yine değişmedi. Haftalardır zirveye ambargo koyan Yalı Çapkını dizisi, zirvedeki yerini yine bırakmadı.

Dizide ayrıca Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Gözde Kansu gibi usta isimler de yer alıyor. Senaryosunu Mehmet Barış Günger’in yazdığı dizinin yönetmenliğini yapan Burcu Alptekin ise ekibinin yakaladığı başarıdan oldukça memnundur.

Bu yazıda neler var?

Cuma Günü Reyting Birincisi

6 Ocak Cuma günü 16. Bölümüyle ekranlara gelen Yalı Çapkını, yeni bir dizi olmasına rağmen reytinglerine tekeline almış durumdadır. Haftalardır zirvede olan dizi, bu haftayı da 3 dalda birden zirvede kapatarak başarısını ve çıkışını sürdürdü.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ