Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu?

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu?
Google News Abone Ol

1 Haziran perşembe reyting sonuçları: Televizyon dünyasında her akşam milyonlarca kişi, sevdikleri programları izlemek için ekran başına kilitleniyor. Ancak, herkesin merakla beklediği şey reyting sonuçları. 1 Haziran Perşembe akşamı da Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor gibi yapımların ekrana geldiği bir geceydi. Bu yapımlar arasında en çok izlenen hangisi oldu? Reyting sonuçları, izleyicilerin merakını arttırdı.

1 Haziran 2023 reyting sonuçları, her sabah saat 10.00’da açıklanıyor. Ancak, sonuçlar açıklandıktan sonra bile, birincilik mücadelesi veren yapımların izleyicileri sonuçları yakından takip ediyor. Bu akşam Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor gibi yapımların ekrana geldiği bir geceydi. Peki, hangi yapım birinci oldu?

Reyting sonuçları, her yapıma ayrı ayrı puan veriliyor ve en yüksek puana sahip olan yapım birinci oluyor. Ancak, sonuçlar açıklanmadan önce, yapımların izleyici sayıları ve sosyal medyada aldığı yorumlar, birincilik için ipuçları verebiliyor. İzleyiciler, bu ipuçlarını takip ederek, birincilik mücadelesini yakından takip ediyor.

Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor gibi yapımların her biri, farklı bir kitleye hitap ediyor. Ancak, her bir yapımın da sadık bir izleyici kitlesi bulunuyor. Dolayısıyla, birincilik mücadelesi oldukça çekişmeli geçiyor.

Perşembe Reyting sonuçları açıklandıktan sonra, en çok izlenen yapımın hangisi olduğu detaylı bir şekilde haberimizde yer alacak. İzleyiciler, sonuçları merakla bekliyor ve hangi yapımın birinci olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyor.

1 Haziran Perşembe Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 ALDATMAK ATV
3 AL SANCAK TRT 1
4 ATV ANA HABER ATV
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 ESRA EROL’DA ATV
7 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
8 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D
9 ALDATMAK (OZET) ATV
10 SURVIVOR TV8

AB İLK 10 PROGRAM
1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 ALDATMAK ATV
3 AL SANCAK TRT 1
4 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 YUZ YILLIK MUCIZE STAR TV
7 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
8 ALDATMAK (OZET) ATV
9 ATV ANA HABER ATV
10 ESRA EROL’DA ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 AL SANCAK TRT 1
3 ALDATMAK ATV
4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D
7 ATV ANA HABER ATV
8 ESRA EROL’DA ATV
9 ALDATMAK (OZET) ATV
10 GULCEMAL FOX

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Türk Kozmetik Sektörü Budapeşte’de Avrupalı Firmalarla Bir Araya Geldi- Güncel Haberler Proje Takımları Teknofest 2022 Hazırlıklarına Başladı- Güncel Haberler Kalben’den İzmir +1 Fest’te bir ilk!- Güncel Haberler 100 Yaş Evi Sakinlerinden Tarih Turu- Güncel Haberler 27 Nisan Salı Reyting Sonuçları Casper Excalibur’un İlk Deneyim Mağazası Forum İstabul Avm’de Açıldı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat