Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

1 Şubat Çarşamba Reyting sonuçları! Kuruluş Osman mı, Çöp Adam mı, Ok Kız mı, Hayatımın Şansı mı? Reyting sıralaması nasıl?

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 1 Şubat Çarşamba Reyting sonuçları! Kuruluş Osman mı, Çöp Adam mı, Ok Kız mı, Hayatımın Şansı mı? Reyting sıralaması nasıl?
Google News Abone Ol
1 Şubat Çarşamba Reyting sonuçları! Kuruluş Osman mı, Çöp Adam mı, Ok Kız mı, Hayatımın Şansı mı? Reyting sıralaması nasıl?

1 Şubat çarşamba reyting sonuçları çıktı! Tv gündemini takip edenler, dizi fanları ve  televizyon izleyicileri tarafından takip edilen reyting sonuçları açıklandı.

Çarşamba akşamının reyting sonuçları seyirci tarafından sorgulanıyor. Total, AB ve ABC grubunda açıklanan sonuçların ardından reyting birincisi belli oluyor. 1 Şubat Salı günü yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları belli oldu. Peki, 1 Şubat Ocak 2023 reyting sonuçları açıklandı mı? İşte, çarşamba gününün birincisi….

.

1 Şubat Çarşamba Reyting sonuçları

1 Şubat tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total grupta zirvede Atv’de seyirciyle buluşan Kuruluş Osman dizisi, 2. sırada Atv’de ekrana gelen “Esra Erol’da”, 3.sırada Atv’de yayınlanan “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı.

1 şubat reyting

1 şubat reyting

AB reyting grubunda ise 1.sırada yine Kuruluş Osman dizisi 2.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 3.sırada Star TV’de yayınlanan “Çöp Adam” yer aldı.

Reytingler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

 

1 Şubat Çarşamba Reyting sonuçları! Kuruluş Osman mı, Çöp Adam mı, Ok Kız mı, Hayatımın Şansı mı? Reyting sıralaması nasıl? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kaspersky ve Skill Cup, ebeveynlerin çocuklarının siber güvenlik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için mobil kurs başlattı Gerçek sınıfın dijital ikizi: myViewBoard Classroom 30 Ocak Pazar Reyting sonuçları! Hangi Dizi Lider? 1915Çanakkale Köprüsü Yapım Metodolojisi Alanında Yılın En Başarılı Projesi Seçildi- Güncel Haberler Şule Alp’e bir ödül daha- Güncel Haberler Kum, Yeni Şarkısını Paylaştı: “Yalnız”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Takipçileri Merakla Bekliyor: 2 Haziran Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı Mı? 1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat