Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

10-16 Nisan Haftalık Reyting sonuçları”Yalı Çapkını rakiplerini geride bırakarak haftanın zirvesine yerleşti!

Ana Sayfa » Reyting » Haftalık reyting sonuçları » 10-16 Nisan Haftalık Reyting sonuçları”Yalı Çapkını rakiplerini geride bırakarak haftanın zirvesine yerleşti!
Google News Abone Ol
10-16 Nisan Haftalık Reyting sonuçları”Yalı Çapkını rakiplerini geride bırakarak haftanın zirvesine yerleşti!

10-16 Nisan haftasında Türk televizyonlarında izleyicilerin en çok tercih ettiği ve konuştuğu diziler belli oldu. Bu hafta, yayın durdurma cezası nedeniyle ekrana gelemeyen ‘Kızılcık Şerbeti’nin yokluğunda, ‘Yalı Çapkını’ adlı dizi rakibinin yokluğunu avantaja çevirerek üç grupta da adını zirveye yazdırmayı başardı.

Total reyting grubunda, Star TV’de yayınlanan ‘Yalı Çapkını’ 1. sıraya yerleşerek haftanın en çok izlenen dizisi oldu. İkinci sırada ise ATV’de ekrana gelen ‘Kuruluş: Osman’ yer aldı. Üçüncü sırada ise TRT 1’de yayınlanan ‘Gönül Dağı’ adlı dizi yer aldı.

AB reyting grubunda ise yine Star TV’nin ‘Yalı Çapkını’ adlı dizisi birinci sıraya yerleşti. İkinci sırada Show TV’de yayınlanan ‘Aile’ adlı dizi yer alırken, üçüncü sırada ise Kanal D’de ekrana gelen ‘Yargı’ adlı dizi yer aldı.

ABC1 reyting grubunda ise yine ‘Yalı Çapkını’ adlı dizi birinci sırayı kaptı. İkinci sırada ise TRT 1’de yayınlanan ‘Gönül Dağı’ adlı dizi yer aldı. Üçüncü sırada ise yine Show TV’nin ‘Aile’ adlı dizisi yer aldı.

Haftanın en çok izlenen ve konuşulan dizileri arasında ‘Yalı Çapkını’ adlı dizi rakiplerini geride bırakarak zirveye yerleşti. İzleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran bu dizilerin önümüzdeki haftalarda da reyting sıralamasında üst sıralarda yer alması bekleniyor.

10 Nisan Pazartesi -16 Nisan Pazar Haftalık Dizi Reyting sıralaması

TOTAL

1Yalı ÇapkınıStar TVCuma
2Kuruluş: OsmanATVÇarşamba
3Gönül DağıTRT 1Cumartesi
4KardeşlerimATVCumartesi
5Alparslan: Büyük SelçukluTRT 1Pazartesi
6Üç Kız KardeşKanal DSalı
7Camdaki KızKanal DPerşembe
8Ateş KuşlarıATVCuma
9YargıKanal DPazar
10Ben Bu Cihana SığmazamATVSalı
18Tetikçinin Oğlu (Yeni Dizi)FOXPerşembe

AB

1Yalı ÇapkınıStar TVCuma
2AileShow TVSalı
3YargıKanal DPazar
4Camdaki KızKanal DPerşembe
5Gönül DağıTRT 1Cumartesi
6Alparslan: Büyük SelçukluTRT 1Pazartesi
7Kuruluş: OsmanATVÇarşamba
8ÖmerStar TVPazartesi
9KardeşlerimATVCumartesi
10TeşkilatTRT 1Pazar
11Tetikçinin Oğlu (Yeni Dizi)FOXSalı

ABC1

1Yalı ÇapkınıStar TVCuma
2Gönül DağıTRT 1Cumartesi
3AileShow TVSalı
4Camdaki KızKanal DPerşembe
5Kuruluş: OsmanATVÇarşamba
6YargıKanal DPazar
7Üç Kız KardeşKanal DSalı
8Alparslan: Büyük SelçukluTRT 1Pazartesi
9ÖmerStar TVPazartesi
10Adım FarahFOXÇarşamba
17Tetikçinin Oğlu (Yeni Dizi)FOXPerşembe

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

10-16 Nisan Haftalık Reyting sonuçları”Yalı Çapkını rakiplerini geride bırakarak haftanın zirvesine yerleşti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çocuklarda güneş çarpmasına karşı 8 kritik önlem- Güncel Haberler Konak Kent Konseyi Kadın Meclisi Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi- Güncel Haberler Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi ve IPSOS Türkiye,insan kaynakları yönetiminde işbirliğine gitti- Güncel Haberler Neo Skola ve İlber Ortaylı’dan  “Atatürk’ü Anlamak” eğitimi- Güncel Haberler Şişli’de Yeni Yıl Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı- Güncel Haberler Anadolu Uygarlıklarından İzler İSTANBUL’da- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı? 21 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları Merakla Bekleniyor!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat