Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

10 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları nasıl oldu?

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 10 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları nasıl oldu?
Google News Abone Ol

10 Ağustos Perşembe günü televizyon ekranlarında yayınlanan diziler, filmler ve haber bültenleri arasında büyük bir rekabet yaşandı. İzleyiciler, dün akşam hangi programların daha fazla ilgi gördüğünü merak ediyor. İşte dünün reyting sonuçları…

Dün akşam, televizyon ekranlarında birbirinden kaliteli programlar yer aldı. Reyting sıralaması da bu programlar arasında belirlendi. İzleyiciler, hangi dizi veya programın daha çok izlenme oranına sahip olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyor.

10 Ağustos Perşembe reyting sonuçlarına göre, TV8’in “Masterchef Türkiye All Star” programı Total kategorisinde birinci sırayı elde etti. TRT1’de yayınlanan “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisi ikinci sıraya yerleşirken, üçüncü sırayı “Fox Ana Haber” programı aldı.

AB kategorisinde ise “Masterchef Türkiye All Star” birinci sırayı korurken, “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisi ikinci sırayı elde etti. Üçüncü sırayı ise “Kanal D Ana Haber” programı aldı.

10 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları

10 ağustos perşembe reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

10 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları nasıl oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Bilfen okullarından lgs 2021’de ‘5 türkiye birincisi ‘- Güncel Haberler 9 Ağustos Reyting sonuçları Kadın Eli Değsin İhtimaller Değişsin- Güncel Haberler Düzgün Arslan: “Amacımız Sektörle Öğrenci Arasında Köprü Olmak”- Güncel Haberler Organ Naklinde, Organ Kayıplarını Azaltmak Mümkün- Güncel Haberler Osmangazi’den Iğdır’a Gönül Köprüsü- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat