Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

11 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları: Aldatmak mı, Camdaki Kız mı?

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 11 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları: Aldatmak mı, Camdaki Kız mı?
Google News Abone Ol

11 Mayıs perşembe reyting sonuçları; 11 Mayıs tarihinde yayınlanan dizilerin ve programların reyting sonuçları açıklandı. İzleyicilerin büyük bir heyecanla beklediği sonuçlara göre, Kanal D’de yayınlanan “Camdaki Kız” birinci sırada yer aldı. ATV’de yayınlanan “Aldatmak” ise ikinci sırada, ATV Ana Haber ise üçüncü sırada yer aldı. AB’de ise yine “Camdaki Kız” birinci sırada yer alırken, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber ikinci sırada, “Aldatmak” ise üçüncü sırada yer aldı. İzleyicilerin en çok merak ettiği yapımlar arasında yer alan “Gülcemal”, “Yüz Yıllık Mucize” ve “Survivor” ise reyting sıralamasında yer alamadı.

11 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları

11-mayis reyting-sonuclari

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

11 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları: Aldatmak mı, Camdaki Kız mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye nüfusunun 15,3’ünü genç nüfus oluşturdu- Güncel Haberler 2. Yeditepe Bienali Yedikule’de devam ediyor- Güncel Haberler Pandemi sanat eğitimine engel olamadı- Güncel Haberler Muğla Büyükşehir’den öğrenciler ve sınav görevlilerine ücretsiz ulaşım – Güncel Haberler HyperX Bellekler, 7156 MHz ile DDR4 Hız Aşırtma Dünya Rekorunu Kırdı KimlikBasit ile müşteri edinim süreçleri dijitalleşiyor

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat