Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

12 Nisan 2023 Reyting sıralaması! Kraliçe mi, Adım Farah mı, Kuruluş Osman mı?

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 12 Nisan 2023 Reyting sıralaması! Kraliçe mi, Adım Farah mı, Kuruluş Osman mı?
Google News Abone Ol
12 Nisan 2023 Reyting sıralaması! Kraliçe mi, Adım Farah mı, Kuruluş Osman mı?

12 Nisan 2023 Reyting sıralaması nasıl oldu? Reyting sonuçları 12 Nisan Çarşamba günü Kuruluş Osman, Adım Farah, Kraliçe, Survivor gibi birbirinden iddialı yapımların ekrana gelmesiyle birlikte merak konusu haline geldi. Bilindiği gibi dizilerin ekran ömrünü yayımlanan listeler belirliyor. Birçok kişi konuya ilişkin araştırma yapıyor. Peki, dünün reyting sıralaması açıklandı mı? İşte 12 Nisan reyting sonuçları ile ilgili detaylar…

12 Nisan Reyting sıralaması

12 nisan çarşamba reyting sıralaması

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

12 Nisan 2023 Reyting sıralaması! Kraliçe mi, Adım Farah mı, Kuruluş Osman mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vatandaş Ali Babacan’a dert yandı: ‘Artık nefes alamıyoruz’ 19 Mayıs Bergama’da törenle kutlandı- Güncel Haberler Ünlü indie rock grubu Half Moon Run, PSM Loves Summer kapsamında 22 Haziran’da Zorlu PSM’de! – Güncel Haberler İçeriçumra Mahallesi Doğal Gaz’a kavuştu- Güncel Haberler Çocukların bağışıklık sistemi nasıl güçlendirilebilir?- Güncel Haberler EGİAD İş Dünyasının Yeni Pazarı Belkiça- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat