Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

12 Temmuz 2023 Çarşamba: Benim Güzel Ailem Dizisi Reytinglerde İlk Sırayı Kaparak Dikkatleri Üzerine Çekti

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 12 Temmuz 2023 Çarşamba: Benim Güzel Ailem Dizisi Reytinglerde İlk Sırayı Kaparak Dikkatleri Üzerine Çekti
Google News Abone Ol

12 Temmuz 2023 Çarşamba günü televizyon ekranlarında yayınlanan programlar ve diziler arasında reyting yarışı sona erdi. Bu yarışta birinci olan dizi ise “Benim Güzel Ailem” oldu. İzleyiciler, dün akşamın reyting sonuçlarını merakla bekliyorlardı ve sonunda bu sonuçlar açıklandı.

Total’de en çok izlenen dizi TRT1’de yayınlanan “Benim Güzel Ailem” oldu. Onu takip eden ikinci sırada ise TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye All Star” yer aldı. Üçüncü sırada ise Show TV’de gösterilen Türk sineması filmi “Hababam Sınıfı Güle Güle” bulunuyordu.

AB kategorisinde ise birinci sırayı yine “Benim Güzel Ailem” aldı. Onu takip eden ikinci sırada yine “Masterchef Türkiye All Star” yer alırken, üçüncü sırada Atv’de gösterilen yabancı sinema filmi “Shazam 6 Güç” bulunuyordu.

12 Temmuz 2023 Çarşamba Reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

12 Temmuz 2023 Çarşamba: Benim Güzel Ailem Dizisi Reytinglerde İlk Sırayı Kaparak Dikkatleri Üzerine Çekti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Yeşilay’dan gençleri bağımlılıktan uzak yaşama davet eden kampanya- Güncel Haberler Sertab Erener’in TikTok konserini 100 binden fazla kişi canlı izledi- Güncel Haberler Dinçer Lojistik Hackathon’da kazananlar belli oldu- Güncel Haberler Rahim ağzı kanseri aşı ile önlenebilen tek kanser- Güncel Haberler Kornea bağışı pandemiden sonra arttı, nakil bekleyenler azaldı- Güncel Haberler Elder’in 14. Sektör Toplantısı’nda ana gündem  ‘enerjideki dönüşüm’ oldu- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat