Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

13 Nisan Perşembe Reyting sonuçları

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 13 Nisan Perşembe Reyting sonuçları
Google News Abone Ol
13 Nisan Perşembe Reyting sonuçları

13 Nisan Perşembe reyting sonuçları açıklandı mı? Perşembe günü Tv’de Camdaki Kız dizisi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, Aldatmak dizisi, Survivor, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal dizisi, Al Sancak dizisi gibi birbirinden seveilen yapımlar izleyici ve dizi fanları karşısına çıktı. Peki, perşembe akşamının reyting birincisi hangi yapım oldu? TOTAL, AB ve ABC1 reyting sıralaması çıktı mı? TİAK tarafından belirlenen reyting share ölçümleri sonucu merakla bekleniyor. İşte, 13 Nisan 2023 Perşembe reyting sonuçları …

13 Nisan Perşembe Reyting sonuçları

perşembe reyting

perşembe reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

13 Nisan Perşembe Reyting sonuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Gelesandra yolunda tuzlama çalışması- Güncel Haberler Pozitif-iz Derneği’nden  Farkındalık Konseri- Güncel Haberler Antalya Genç Girişimciler Kampı tamamlandı- Güncel Haberler Emre Kaya’dan kıpır kıpır bir eser daha geliyor- Güncel Haberler Başkan Abdullah Özyiğit, ARLEM Genel Kuruluna katıldı- Güncel Haberler Akbank Sanat Başka Seseler Başka Odalar Sergisi İle 17.Contemporary İstanbul’da- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat